Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: VU+ Enigma2 Bootlogo Program 2013

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 31 VU+ Enigma2 Bootlogo Program 2013

VU+ Enigma2 Bootlogo Program 2013

Yeni Enigma2 BootLogo Program - Xorion 2013

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Safran Dost,paylaşım için teşekkürler:Benim bir ricam var:sizin gibi ustalar forumda bir konuyu paylaştıklarında hemen her şeyin anında tüm forumdaşlar tarafından anlaşıldığını sanıyorsunuz,ama bu doğru değil!Pek çok kişi Linux sistemi tanımıyor ve ya tanıma aşamasında.Bu nedenle bir kavram verilirken,adı anıldığında belleklere kazınmıyor.Dillendirilmese de akla gelen şu:Bu Bootlogo da nedir?Ne işe yarar? Nerede,ne zaman ve ne şekilde kullanılır?..Güncel bir olay değil,ama daha ayrıntılı yazmanın en azından benim gibi acemiler için daha yararlı olacağını dşünüyorum.Saygılar.Sürçü lisan ettikse affola!...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rselturk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Safran Dost,paylaşım için teşekkürler:Benim bir ricam var:sizin gibi ustalar forumda bir konuyu paylaştıklarında hemen her şeyin anında tüm forumdaşlar tarafından anlaşıldığını sanıyorsunuz,ama bu doğru değil!Pek çok kişi Linux sistemi tanımıyor ve ya tanıma aşamasında.Bu nedenle bir kavram verilirken,adı anıldığında belleklere kazınmıyor.Dillendirilmese de akla gelen şu:Bu Bootlogo da nedir?Ne işe yarar? Nerede,ne zaman ve ne şekilde kullanılır?..Güncel bir olay değil,ama daha ayrıntılı yazmanın en azından benim gibi acemiler için daha yararlı olacağını dşünüyorum.Saygılar.Sürçü lisan ettikse affola!...
    merhaba bu program linux cıhazlarda ilk acılıştaki resimleri koymaya yarıyor ve isteyen bu programla istediği resmi koyabiliyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Link ölmüş arkadaşlar, bir bakarsanız iyi olur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ELİT Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Link ölmüş arkadaşlar, bir bakarsanız iyi olur.
    Link silinmiş alternativ olarak aşağıya ekledim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Thumb

tesekkürler arkadasim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı LUTFİ 1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba bu program linux cıhazlarda ilk acılıştaki resimleri koymaya yarıyor ve isteyen bu programla istediği resmi koyabiliyor
    Bu haber verileli nerdeyse birbuçuk yıl oluyor.Ben bu proğramın yeteneğini,kullanım şeklini öğrendikten sonra çok sık kullanır oldum;nerdeyse FlashXP kadar sık kullanıyorum.Ama halâ işleyişinde anlayamadığım bazı noktalar var:
    1-Bazı bacuplara 2-3 Bootlogo yüklenebilirken,bazılarına sadece bir boot logo yükleniyor.Bunun nedeni kullandığımız bacup'un MB cinsinden büyüklüğü mü?

2-Ya da bacup hazırlanırken mvi dosyalarının sınırlı sayıda olması mı?

3- Radyo için de bir bootlogo yüklemek gerekirse bu proğram yine kullanılabilir mi?..Kullanılırsa nasıl olacak? Konuya vakıf arkadaşların ayrıntılı açıklaması çok yararlı olacak.İlgi gösteren ve bilgi paylaşımını esirgemeyen tüm arkadaşlara sevgi ve saygılarımla!..
    Konu rselturk tarafından (24-03-2015 Saat 00:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: sözcük yanlışları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba dostlar!..Yukardaki konu ya güncelliğini yitirmiş ya da kullanıcısı olmadığından takipten uzaklaşmış.Özellikle 3.madde hakkında bilgi edinmek isterdim;Uno cihazımda meoboot kurulumunu başarıyla uygulamaya geçtiğimden beri bu proğramı çok kullanıyorum:Eski bacupları yeni Bootlogo resimleriyle süsleyip "yeni" imajı yaratıyorum.Ama radyo bölümünde bu işin nasıl yapılacağını bilmiyorum..
    Bir de KAYACAN dostun 4 uydulu Setting i lazım.Elinde olan özelden paylaşabilir mi? Sevgi ve saygılarımla..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı goenenly Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Link silinmiş alternativ olarak aşağıya ekledim...

Deneylim inişallah beceririz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri