Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Medialink ml 9700 running nasıl düzelir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

izle Medialink ml 9700 running nasıl düzelir?

merhaba arkadaşlar.Yurd dışında kalıyorum.Elimde medialink ml 9700 cihaz var,tamir dosyası da atmak istiyorum usb ye kopyalıyorum, cihaza takıp kapatıp açıyorum running yazısı öylece kalıyor. Attığım dosya UPDATE AIR img 2771 kb.anlayanların yardımına ihtiyacım var.Teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

senin sorunu burası cözer almancan varsa sorarsın Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benim bir arkadaşımın cihazıda aynen acılışta sizinki gibi kalmıştı malesef istanbula servise gonderdik bu şekil çözümlendi.Yazılım dosyaları pek işe yaramıyor bende cok denedim yazılım yuklenmiyor malesef
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

serkan bey medialink firması bu cihazı bıraktı sanırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kınık Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    serkan bey medialink firması bu cihazı bıraktı sanırım
    Garanti olarak servis devam ediyorda medialink firması bıraktık demişti reklam sponsorlugu ve elemanları 1 ocaktan beri yazmıyorlar malesef
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Garanti olarak servis devam ediyorda medialink firması bıraktık demişti reklam sponsorlugu ve elemanları 1 ocaktan beri yazmıyorlar malesef
    medialink 9700 ün adaptörü yandı bunu nerden temin edebiliriz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri