Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bİlen yardim etsİn

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Bİlen yardim etsİn

arkadaşlar ben foruma girdigimde ekranda 5 saniyelik bir lin gözükürdü bu sitede şifren kayıtlı olsunmu diye bende evet yaptım ama şimdi siteye girince nick yazınca şifre otamatik geliyor hemen şifremi yazmama gerek kalmadan foruma girebiliyorum bu durum beni sıkıntıya soktu çünkü hafta içi gün içinde işyerindeyim şimdi çocuk misafir girirler saçma sapan bir şey yazarlar boş yere BANLANMAK istemem o yüzden ben şimdi tekrardan nasıl nick ve şifremi kendim yazıp foruma girebilirim ve nick yazılan yerde BENİ HATIRLA KUTUCUGUDA AKTİF YAPMADIM bunu söylemeyin yardım ederseniz iyi olur:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çerezleri silersen kayıtlı kullanıcı formları vs leri o zaman bir daha cıkmaz
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Çerezleri silersen kayıtlı kullanıcı formları vs leri o zaman bir daha cıkmaz
    ÜSTAD ne yapmadımki her şeyi yaptım yinede olmadı halen sorun devam etmekte

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sorun yokya bir buradayız coluk cocuk girmez fazla bizimsiteye sen rahat ol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sorun yokya bir buradayız coluk cocuk girmez fazla bizimsiteye sen rahat ol
    ÜSTAD yaptım ALLAH razı olsun meger ben kayıtlı geçmişleri silerken orda yazan kayıtlı şifre vs. varmış onuda silence durum düzeldi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şuradan çıkışı seçiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Baldemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Şuradan çıkışı seçiniz.
    dediginize yapmıştım yinede olmuyordu ama sorunu çözdüm yardımınlarınız için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Mesaj kısa mı?...

Bugün bir sorun da ben yaşadım,yaşıyorum:26 sözcükten oluşan bir mesajımı "kısa" olduğu gerekçesiyle gönderemedim.Bu mesajım ıletebilirsem sorun kısmen çözümlenmiş demektir. İletemezsem derdimi nasıl anlatacağım?_....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mesajlar haricinde en az 5 harf yazmanız gerekmektedir.Ayrıca kelimaler sansurluysede gonderemezsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aynen konu içeriğimde kısa bi sıkıntı var sanırım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri