Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
41 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: philips 127 ekran led tv kanal editörü bulabilirmiyiz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Üstad halettinmi sorunu?
    maalesef

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Üstad ben merkez servisle görüştüm tam olayı anlıyamadılar ama şöyle birşey dediler yükleme yaparken seçeneklerden Türkiyeyi seçmesi lazım? dediler+tam olarak model ne diye sordular 380 serisi dedim öylebir model yok 3000 serisi olmasın o dediler..Birader orda yok yurt dışında şimdi (iş için) ama çok uzun senelerden beri tanıdığım ve gerçekten elektronikde en iyilerden diyebileceğim bir üstada sordum arkadaşımız yani...sonuç olarak tam olarak modelini söyle yapılmak istenen işlemi söyle ona göre konuşayım...

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

model tam olarak 50PFL 3807K/02

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hallederiz üstadım merhaba.. Merkez servisten bana gelen cevabı aynen sana aktarıyorum bilgin olsun.. Selamlar..

50PFL3807K serileri TP-Vision (MTK) üretimi olduğundan Philips kanal editorunu bu tv de kullanamaz,

(3000 seriler Philips in TPV firmasına satmış olduğu TV grubudur). Kanal editörü Philips TV’ler için geçerli.

3000 serilerine kanal ayarları ve sıralama isteniyorsa, TV üzerinden elle yapılacak.

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hallederiz üstadım merhaba.. Merkez servisten bana gelen cevabı aynen sana aktarıyorum bilgin olsun.. Selamlar..

50PFL3807K serileri TP-Vision (MTK) üretimi olduğundan Philips kanal editorunu bu tv de kullanamaz,

(3000 seriler Philips in TPV firmasına satmış olduğu TV grubudur). Kanal editörü Philips TV’ler için geçerli.

3000 serilerine kanal ayarları ve sıralama isteniyorsa, TV üzerinden elle yapılacak.

hilmi usta öncelikle ilgin ve yardımın için teşekkür ederim...
    TP-Vision (MTK) üretimi ne demekmiş...bu philips e ait değilmiymiş yani philips markası taşımıyormuymuş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Üstad philips 2012 yılında tv üretimini TP vizion denen bir firmaya sattı .. Kısaca artık TP vizion denen firma üretiyor philips tv'leri.. Bu firmanın ürettiği philips tv'ler mt işlemci kullanıyor (medya tek) Giriş seviyedindeki philips tv'ler mt işlemciye sahip.. 4000 serisi 6000,7000 ve 8000 serisinde kullanılıyor kanal editörleri yani üst modellerde... Senin kullandığın tv'de mt işlemcili olduğu için uyumsuz anlıyacağın ..2013 senesinden itibaren artık komple kendi dizaynını kullanmaya başladı TPvizion philips tvlerde...Yani isim hakkını bu firma kullanıyor philips'in ..Philips tv üretimini monitör vs. gibi işleri bu tip firmalara yaptırıyor.. ağırlık dayanıklı ev ağletlerine verildi philips üretimlerinde..

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Üstad philips 2012 yılında tv üretimini TP vizion denen bir firmaya sattı .. Kısaca artık TP vizion denen firma üretiyor philips tv'leri.. Bu firmanın ürettiği philips tv'ler mt işlemci kullanıyor (medya tek) Giriş seviyedindeki philips tv'ler mt işlemciye sahip.. 4000 serisi 6000,7000 ve 8000 serisinde kullanılıyor kanal editörleri yani üst modellerde... Senin kullandığın tv'de mt işlemcili olduğu için uyumsuz anlıyacağın ..2013 senesinden itibaren artık komple kendi dizaynını kullanmaya başladı TPvizion philips tvlerde...Yani isim hakkını bu firma kullanıyor philips'in ..Philips tv üretimini monitör vs. gibi işleri bu tip firmalara yaptırıyor.. ağırlık dayanıklı ev ağletlerine verildi philips üretimlerinde..

anladım usta..açıklaman için teşekkürler..demek oluyorki bundan sonra philips tvyi kimseye tavsiye etmemek lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

4000,6000,7000,8000 Serileri dışında kalanlar malesef tavsiye edilecek cihaz değiller..

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi iş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri