Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon
41 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: philips 127 ekran led tv kanal editörü bulabilirmiyiz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sanırım bendeki eski model, bu yüzden yeni programlar olmuyor ya da tam tersi. kafam karıştı bin tane yerden indirdim her şeyi denedim olmadı. philips çok yanlış bir seçim oldu. insanları uyarmak lazım. para sokaktan toplanmıyor, en azından benim için.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşk bilgiler için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

TESEKKURLAR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşk ederim ellerine sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

107 ekran let smart tv nin türksat uydusunu yanlışlıkla sildim. şimdi uyduyu yükleme yapamadım yardımcı olan varmı ? teşekürler:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şu philips led tvler kanal arama ve taşıma bakımından çok kötü ya. hem zaman kaybı, hemde istenilen verim yok maalesef. bana gelen philips marka tvlerle ben hiç uğraşmıyorum. sahibine direk sana hd cihaz lazım diyorum. 3/5 saat zaman alıyor ya. istenilen işte nitelikli çıkmıyor ya....
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    şu philips led tvler kanal arama ve taşıma bakımından çok kötü ya. hem zaman kaybı, hemde istenilen verim yok maalesef. bana gelen philips marka tvlerle ben hiç uğraşmıyorum. sahibine direk sana hd cihaz lazım diyorum. 3/5 saat zaman alıyor ya. istenilen işte nitelikli çıkmıyor ya....
    dediğin doğru...yılbaşında görüntüsüne hasta olup124 ekran philips aldım..2 adet dahili uydu alıcısı mevcut fakat ben bunları birkez dahi kullanmadım..harici yumatuhd'den memnunum..anlıyorumki kanal yükleme ve düzenleme bu dahili recevıerlarda sorunlu...birgün boş kaldığımda deneyeceğim..sonuçlarını yazarım...
    CİMBOMLU

Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri