Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Goldmaster 30300 sky yardim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam siz merkezi sistemden yayın alıyorsunuz buyuk ihtimail santralde sorun var başka komsunuzdan bir ödunc cihaz alın birde öyle bakın sinyal varmı diye baktınız sinyal var sizin cihaz sinyal alamıyor ise buyuk ihtimal bir sorun vardır 30300 sky cihazlarda bazen bunu yapıyor original yazılım yukleyerek sorunu çözebilirsiniz.

11804 di*** 24444 olarak deneyin guncel frekanslara bu sitede ulaşabilirsiniz Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

TÜrksat otomatİk gÜncelleme frekansi 12015 h yatay 27500 Şuan bu aktİf Şebeke aÇik seÇ aramayi baŞlat .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

11804 24444 frekansıyla otomatik tarama yapabiliyorum diğer frekanslarda sinyal alamıyorum merkezi uydu sisteminde apartmanda sadece bende sorun var diğer komşularda star show ntv çekiyor bende kanlar sınırlı sebebi ne olabilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yardım1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    11804 24444 frekansıyla otomatik tarama yapabiliyorum diğer frekanslarda sinyal alamıyorum merkezi uydu sisteminde apartmanda sadece bende sorun var diğer komşularda star show ntv çekiyor bende kanlar sınırlı sebebi ne olabilir
    Santral cıkışında sorun vardır boşta olan bir yer varsa santralde sizi oraya alsınlar hocam
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

belli frekanslarda sinyal alamıyorsanız ilk önce yazılım atmanız gerekir. bu serilen klaasik arızalarından biri bu arasıra böyle abuk subuk sorunlar cıkarttabiliyor. Birde cihazı fabrika ayarlarına cevirip deneyin. ayrıca o cihazda eski frekanlar olduğu içinde yeni tp lerden sinyal alamayabilirsiniz bunun içinde kullanılmayan bir kaç uyduyu silmeniz gerekebilir. Bu denemeleri yapın. Çözemezseniz bilgili bir kişinin bakması daha iyi olur.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri