Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: next 7500 fta ntv provider sorunu lütfen yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart next 7500 fta ntv provider sorunu lütfen yardım

merhaba arkadaşlar ilk önce bu güzel sitede istediklerimizi kolayca dile getirme olanağı sunduğunuz için teşekkürler.çünkü tr sitelerinde istediklerimiz ne yazikki türk kanalllarının şifreli istemek ban sebebi oluyor yada insanların bilipde yardım etmediklerinden dolayı boynumuz bükük kalıyorarkadaşlar benim sorunum makine next ye 7500 fta ve tek derdim ntv maçlarını seyredememek normalde tv 8 kanllarını seyredebiliyorum anlayacağınız yazılım denen şey yüklü ama ntv şifreye falan girdimi geçmişde bazı forumlarda verilen şifreleri yazmama rağmen
    a0 21 23 35 46 14 00 çalışmadı nedeni ne gelince benim makinede provider denen bir yer var 6 haneli ve hemen altında *** bölümü var 2 haneli sonra onun latında da 16 haneli *** data bölümü var *** data bölümü sanırım doğru forumalrda yazan şifreyi yazıyorum.sorun provider 6 heneli ve *** data 2 haneli yere yazacaklarım onları bilmiyorum ve maçları seyredemiyorum.sizlerden ricam bu provider denen yerin ve *** bölümüne ne yazacağımı bilen biri yazsın.yardımlarınız bekliyorum bugün maçları seyredeyim bari.saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşim lınk tıkla ve dosyanı al ve yukle sorunun kalkacak maçlarıda izliyecen

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hani bunların icinde bıss yokki arkadaşım cıhaz 7500 cı 12 ay 2005 yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende de aynı sorun var

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri