Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 19 MAYiS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 19 MAYiS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.

Konu kanberoğlu tarafından (19-05-2013 Saat 00:16 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart herkesin

Alıntı kanberoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bayram için yazdıkları güzel mesajlar için tüm forum dostlarına içten teşekkürler.Ben dün mesaj gönderemedim."Mesaj kısadır" hatası veriyordu.İnşallah aynı sorunu yeniden yaşamam...
    Sevgili dostlar adet oldu,"kandiller" bayram coşkusu ile kutlanırken resmi bayramlar "bu da nerden çıktı" angaryasına dönüştü.Oysa 19 Mayıs Türkler için 2.Ergenekon olayıdır:Zincire vurulmuşluğa,yokedilişe isyan ve yeniden doğuşun simgesidir.İşte bu nedenle,tam da bu amaçla tüm yurttaşların 19 MAYIS GENÇLİK ve SPOR BAYRAMINI Ulu önder ATATÜRK'ü bir kez daha hayırla anarak ve rahmet dileyerek kutlamak istiyorum...
    Başbakan,Yurtdışında!Cumhurbaşkanı,memleketi Kayseride tatilde.İçişleri bakanı ise,sokaklarda yapılacak kutlamalar için "Biber gazı"hazırlığında.Hükümet sözcüsü ise bütün bu olup bitenlere "kılıf bulma" hazırlığında. Başbakan yardımcısı da "Bayram mesajı" hazırlığında.Ve de bayram bittiiiii.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

türk ün bayramları tek tek elinden alınıyor.atam 23 nisan ı dünya çocuklarına armağan etmiş ve egemenliğimizi hatırlayın demiş,unutturdular,19 mayıs ı gençliğe armağan etmiş ve bağımsızlık meşalesi yakılmış çok gördüler.29 ekim bağımsızlığımızı ve cumhuriyetimizi perçinlemiş elimizden alınıyor.türk ve türk ün içinde olduğu herşeyden intikam alınıyor.unutturuluyor.....bayramımız kutlu olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ESES-58 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    türk ün bayramları tek tek elinden alınıyor.atam 23 nisan ı dünya çocuklarına armağan etmiş ve egemenliğimizi hatırlayın demiş,unutturdular,19 mayıs ı gençliğe armağan etmiş ve bağımsızlık meşalesi yakılmış çok gördüler.29 ekim bağımsızlığımızı ve cumhuriyetimizi perçinlemiş elimizden alınıyor.türk ve türk ün içinde olduğu herşeyden intikam alınıyor.unutturuluyor.....bayramımız kutlu olsun
    Teşekkürler ESES-58

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rselturk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bayram için yazdıkları güzel mesajlar için tüm forum dostlarına içten teşekkürler.Ben dün mesaj gönderemedim."Mesaj kısadır" hatası veriyordu.İnşallah aynı sorunu yeniden yaşamam...
    Sevgili dostlar adet oldu,"kandiller" bayram coşkusu ile kutlanırken resmi bayramlar "bu da nerden çıktı" angaryasına dönüştü.Oysa 19 Mayıs Türkler için 2.Ergenekon olayıdır:Zincire vurulmuşluğa,yokedilişe isyan ve yeniden doğuşun simgesidir.İşte bu nedenle,tam da bu amaçla tüm yurttaşların 19 MAYIS GENÇLİK ve SPOR BAYRAMINI Ulu önder ATATÜRK'ü bir kez daha hayırla anarak ve rahmet dileyerek kutlamak istiyorum...
    Başbakan,Yurtdışında!Cumhurbaşkanı,memleketi Kayseride tatilde.İçişleri bakanı ise,sokaklarda yapılacak kutlamalar için "Biber gazı"hazırlığında.Hükümet sözcüsü ise bütün bu olup bitenlere "kılıf bulma" hazırlığında. Başbakan yardımcısı da "Bayram mesajı" hazırlığında.Ve de bayram bittiiiii.
    bu guzel yazin için bende sana ve katiliyorum gençlik ve spor bayarmimiz herkes ekutlu olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

19 Mayıs bayramı tum turk halkına kutlu olsun bizi bölmek isteyenlere asla izin vermeyelim

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri