Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: 19 MAYiS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLÝK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart 19 MAYiS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLÝK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLÝK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.

Konu kanberoðlu tarafýndan (19-05-2013 Saat 00:16 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart herkesin

Alýntý kanberoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Baðýmsýzlýðý
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bayram için yazdýklarý güzel mesajlar için tüm forum dostlarýna içten teþekkürler.Ben dün mesaj gönderemedim."Mesaj kýsadýr" hatasý veriyordu.Ýnþallah ayný sorunu yeniden yaþamam...
    Sevgili dostlar adet oldu,"kandiller" bayram coþkusu ile kutlanýrken resmi bayramlar "bu da nerden çýktý" angaryasýna dönüþtü.Oysa 19 Mayýs Türkler için 2.Ergenekon olayýdýr:Zincire vurulmuþluða,yokediliþe isyan ve yeniden doðuþun simgesidir.Ýþte bu nedenle,tam da bu amaçla tüm yurttaþlarýn 19 MAYIS GENÇLÝK ve SPOR BAYRAMINI Ulu önder ATATÜRK'ü bir kez daha hayýrla anarak ve rahmet dileyerek kutlamak istiyorum...
    Baþbakan,Yurtdýþýnda!Cumhurbaþkaný,memleketi Kayseride tatilde.Ýçiþleri bakaný ise,sokaklarda yapýlacak kutlamalar için "Biber gazý"hazýrlýðýnda.Hükümet sözcüsü ise bütün bu olup bitenlere "kýlýf bulma" hazýrlýðýnda. Baþbakan yardýmcýsý da "Bayram mesajý" hazýrlýðýnda.Ve de bayram bittiiiii.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

türk ün bayramlarý tek tek elinden alýnýyor.atam 23 nisan ý dünya çocuklarýna armaðan etmiþ ve egemenliðimizi hatýrlayýn demiþ,unutturdular,19 mayýs ý gençliðe armaðan etmiþ ve baðýmsýzlýk meþalesi yakýlmýþ çok gördüler.29 ekim baðýmsýzlýðýmýzý ve cumhuriyetimizi perçinlemiþ elimizden alýnýyor.türk ve türk ün içinde olduðu herþeyden intikam alýnýyor.unutturuluyor.....bayramýmýz kutlu olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ESES-58 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    türk ün bayramlarý tek tek elinden alýnýyor.atam 23 nisan ý dünya çocuklarýna armaðan etmiþ ve egemenliðimizi hatýrlayýn demiþ,unutturdular,19 mayýs ý gençliðe armaðan etmiþ ve baðýmsýzlýk meþalesi yakýlmýþ çok gördüler.29 ekim baðýmsýzlýðýmýzý ve cumhuriyetimizi perçinlemiþ elimizden alýnýyor.türk ve türk ün içinde olduðu herþeyden intikam alýnýyor.unutturuluyor.....bayramýmýz kutlu olsun
    Teþekkürler ESES-58

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rselturk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bayram için yazdýklarý güzel mesajlar için tüm forum dostlarýna içten teþekkürler.Ben dün mesaj gönderemedim."Mesaj kýsadýr" hatasý veriyordu.Ýnþallah ayný sorunu yeniden yaþamam...
    Sevgili dostlar adet oldu,"kandiller" bayram coþkusu ile kutlanýrken resmi bayramlar "bu da nerden çýktý" angaryasýna dönüþtü.Oysa 19 Mayýs Türkler için 2.Ergenekon olayýdýr:Zincire vurulmuþluða,yokediliþe isyan ve yeniden doðuþun simgesidir.Ýþte bu nedenle,tam da bu amaçla tüm yurttaþlarýn 19 MAYIS GENÇLÝK ve SPOR BAYRAMINI Ulu önder ATATÜRK'ü bir kez daha hayýrla anarak ve rahmet dileyerek kutlamak istiyorum...
    Baþbakan,Yurtdýþýnda!Cumhurbaþkaný,memleketi Kayseride tatilde.Ýçiþleri bakaný ise,sokaklarda yapýlacak kutlamalar için "Biber gazý"hazýrlýðýnda.Hükümet sözcüsü ise bütün bu olup bitenlere "kýlýf bulma" hazýrlýðýnda. Baþbakan yardýmcýsý da "Bayram mesajý" hazýrlýðýnda.Ve de bayram bittiiiii.
    bu guzel yazin için bende sana ve katiliyorum gençlik ve spor bayarmimiz herkes ekutlu olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

19 Mayýs bayramý tum turk halkýna kutlu olsun bizi bölmek isteyenlere asla izin vermeyelim

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri