Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
40 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Next HD COOL Cihazı Hakkında Sorular Ve Cevapları Burada

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı wrew Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Serkan bey selamlar malum cihazda 1 usb port var bende bunu wifi için kullanıyorum ancak aynı zamanda kayıt yapmak istersem port yetersiz kalacak bu durumu nasıl çözerim.
    USB Çoklayıcı ile çözebilirmisiniz bilmiyorum deneme yapmanız lazım.Mesel bilgisayarlarda tek usb oluyor coklayıcı ile durum çözülüyor ama dedigim mantık cihazda olurmu denemek lazım ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cevap için teşekkürler benimde ilk aklıma çoklayıcı geldi, ama o port aynı ayda her iki işlemi de yapabilirmi diye şüpheye düştüm. sanırım bu konuyu benden başkasıda merak etmemiş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı wrew Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Cevap için teşekkürler benimde ilk aklıma çoklayıcı geldi, ama o port aynı ayda her iki işlemi de yapabilirmi diye şüpheye düştüm. sanırım bu konuyu benden başkasıda merak etmemiş.
    Denemeniz lazım.Deneyin bilgi verirsiniz bize ben pek ihtiyac duymuyorum kayıt vs

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende gerek duyduğum için değil ama meraktan işte. Neyse ben çogaltıcı ile denedim ama sonuç malesef olumsuz çoğaltıcıda sadece usb aygıtını görüyor adaptörü görmüyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2 adet usb konulması lazımdı bu cihaza eksik yönü bu sadece yoksa 10 numara cihaz
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sayın Editör cihazı aldığım günden bu yana bir hayli karıştırdım ve hemen hemen tüm özelliklerini öğrendim. Yalnız usb den film izlerken çıkan alt yazının arka fonu siyah oluyor bunu değiştirmek için yapabileceğimiz bir şey varmıdır. Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sayın Editör cihazı aldığım günden bu yana bir hayli karıştırdım ve hemen hemen tüm özelliklerini öğrendim. Yalnız usb den film izlerken çıkan alt yazının arka fonu siyah oluyor bunu değiştirmek için yapabileceğimiz bir şey varmıdır. Teşekkürler
    O ancak yazılımla düzelebilir.ilerleyen zamanlarda next muhendisleri bu hatayı görürlerse ve buna istek gelirse hallederler.Sinema tv kanallarındada problem var alt yazıda mesela

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Next HD COOL Cihazı Hakkında aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz arkadaşlar Bende bu cihazdan oldugu için sizlere tam teşekkullu destek vermeye hazırım

2 ci mesajda cihazın özelliklerini tanıyalım bu konu içinde sorularınızı sorabilirsiniz..
    sayın arkadaşım,azeri uydusunu ayarladım sinyal kalite çok güzel idman tv. açılıyor AzTv açılmıyor maçlarda şireye giriyor,neyapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nightbird35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın arkadaşım,azeri uydusunu ayarladım sinyal kalite çok güzel idman tv. açılıyor AzTv açılmıyor maçlarda şireye giriyor,neyapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim.
    Bu konudaki softcamı atman lazım usb aracılıgı ile yukleyebilirsin ve kod menusunu aktif etmeniz lazım

Softcam dosyası burada
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın arkadaşım ,verdiğin softcam ***leri akşam usb ile attım.hellas uydusundaki şifreler ve sirius uydusundaki bazı kanal lar ***leri değişmiş,hellası elle değiştirdim yazdım ,açtı ancak aztv azerbaycan,kanalı açılmadı,bu akşam maç var açmıyor ,idman tv de maçvar açıyor,diğer orf ler austrsatlar açık.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 3 Kullanıcı var. (0 Uye ve 3 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri