Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
40 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Next HD COOL Cihazý Hakkýnda Sorular Ve Cevaplarý Burada

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý wrew Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Serkan bey selamlar malum cihazda 1 usb port var bende bunu wifi için kullanýyorum ancak ayný zamanda kayýt yapmak istersem port yetersiz kalacak bu durumu nasýl çözerim.
    USB Çoklayýcý ile çözebilirmisiniz bilmiyorum deneme yapmanýz lazým.Mesel bilgisayarlarda tek usb oluyor coklayýcý ile durum çözülüyor ama dedigim mantýk cihazda olurmu denemek lazým ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cevap için teþekkürler benimde ilk aklýma çoklayýcý geldi, ama o port ayný ayda her iki iþlemi de yapabilirmi diye þüpheye düþtüm. sanýrým bu konuyu benden baþkasýda merak etmemiþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý wrew Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Cevap için teþekkürler benimde ilk aklýma çoklayýcý geldi, ama o port ayný ayda her iki iþlemi de yapabilirmi diye þüpheye düþtüm. sanýrým bu konuyu benden baþkasýda merak etmemiþ.
    Denemeniz lazým.Deneyin bilgi verirsiniz bize ben pek ihtiyac duymuyorum kayýt vs

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende gerek duyduðum için deðil ama meraktan iþte. Neyse ben çogaltýcý ile denedim ama sonuç malesef olumsuz çoðaltýcýda sadece usb aygýtýný görüyor adaptörü görmüyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2 adet usb konulmasý lazýmdý bu cihaza eksik yönü bu sadece yoksa 10 numara cihaz
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sayýn Editör cihazý aldýðým günden bu yana bir hayli karýþtýrdým ve hemen hemen tüm özelliklerini öðrendim. Yalnýz usb den film izlerken çýkan alt yazýnýn arka fonu siyah oluyor bunu deðiþtirmek için yapabileceðimiz bir þey varmýdýr. Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sayýn Editör cihazý aldýðým günden bu yana bir hayli karýþtýrdým ve hemen hemen tüm özelliklerini öðrendim. Yalnýz usb den film izlerken çýkan alt yazýnýn arka fonu siyah oluyor bunu deðiþtirmek için yapabileceðimiz bir þey varmýdýr. Teþekkürler
    O ancak yazýlýmla düzelebilir.ilerleyen zamanlarda next muhendisleri bu hatayý görürlerse ve buna istek gelirse hallederler.Sinema tv kanallarýndada problem var alt yazýda mesela

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Next HD COOL Cihazý Hakkýnda aklýnýza takýlan sorularý sorabilirsiniz arkadaþlar Bende bu cihazdan oldugu için sizlere tam teþekkullu destek vermeye hazýrým

2 ci mesajda cihazýn özelliklerini tanýyalým bu konu içinde sorularýnýzý sorabilirsiniz..
    sayýn arkadaþým,azeri uydusunu ayarladým sinyal kalite çok güzel idman tv. açýlýyor AzTv açýlmýyor maçlarda þireye giriyor,neyapmam gerekiyor yardýmcý olurmusunuz teþekkür ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý nightbird35 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sayýn arkadaþým,azeri uydusunu ayarladým sinyal kalite çok güzel idman tv. açýlýyor AzTv açýlmýyor maçlarda þireye giriyor,neyapmam gerekiyor yardýmcý olurmusunuz teþekkür ederim.
    Bu konudaki softcamý atman lazým usb aracýlýgý ile yukleyebilirsin ve kod menusunu aktif etmeniz lazým

Softcam dosyasý burada
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sayýn arkadaþým ,verdiðin softcam ***leri akþam usb ile attým.hellas uydusundaki þifreler ve sirius uydusundaki bazý kanal lar ***leri deðiþmiþ,hellasý elle deðiþtirdim yazdým ,açtý ancak aztv azerbaycan,kanalý açýlmadý,bu akþam maç var açmýyor ,idman tv de maçvar açýyor,diðer orf ler austrsatlar açýk.

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri