Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/32 ÝlkÝlk 12345678910111227 ... SonSon
319 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Aciko 422X-522X Serisi Yazılımlarla ilgili sorunlarınız lütfen buraya yazınız

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý emmi Nickli Üyeden Alýntý
    Serkan kardeþ ben GM 11400 cime genellikle Aciko4225'in yazýlýmýný atýyordum. Ancak son yazýlýmda kilitlenme oldu. Bu sorunu da yazýlýmdan önce ve sonra 16 Aðustos boot dosyasýný atarak çözdüm. Eðer daha iyi verim almak istenirse GM nin orijinal yazýlýmýný atabilirler. Geri dönüþümlerde de orijinal yazýlýmlar kullanýlýrsa iyi olur. Acikocu dostlar boot dosyasý yazýlýmlarýn içindedir.
    Saygýlar.:computer:
    Oda uyar haklýsýnýz.Bir aciko kullanýcýsý olarak kendi menümüzün yazýlýmlarý çýkmamasý gerçekten üzüyor.Ayrýca acikonun son cýkardýgý yazýlým hatalý 4225 neden derseniz video link programý o yazýlýmda bir türlü çalýþtýramadým.Video link kýsmýna týklayýnca ekranda pc 88 yazýyor ve pcden tv izlemeye izin vermiyor yazýlým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Benimkinde de direkt şifre bölümüne geçiyordu videolink bölümü. İyide oluyordu hani. Kolaylık oluyordu.
    Saygılar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Acikonun menüsü çok sade bana göre goldmastere göre aciko menüsü ayrıca hızlı malesef yazılım çıkmıyor.Emre ile görüştüm malesef yazılım beklemen artık o cihazlara dedi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Evet Serkan birader dediğin gibi kullanım kolaylığı ve sadeliği açısından şimdiye kadar (yeni yazılıma kadar) GM 11400 cimde devamlı Acikonun yazılımlarını kullandım. Anlıyamadığım bir noktada şu; bizim ithalatçılar kendileri bir ar-ge kursalar ya? O çekik gözlülere vereceklerine o kadar dolarları bizim bu işi kıvıracak canavar gibi gençlerimiz belki daha iyi yazılım geliştirirler. Neden böyle hazır yiyiciliğe soyunuyorlar anlayamıyorum?
    Saygılar.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yeni dreamsoft yazılımı çok güzel ama malesef bir eksiği var 20 dakka içinde kanalları izlerken tüm kanalların yerlerin değişiyo..bunun haricinde çok güzel

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bazı cihazlar için keyler veriliyor acaba hercihazın keyleri farklımıdır.bu aciko
    Taplin,Akai,@sat,besat,Conax,Atlanta,Satech Metawere sadece bu cihazlar ile mi
    aynı keylere sahiptir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aciko 422 x serisiine Goldmaster atıpta cihaz kitleniyorsa sadece yazılımdan sonra boot dosyası atın cihaz duzelecektir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý eseras Nickli Üyeden Alýntý
    bazý cihazlar için keyler veriliyor acaba hercihazýn keyleri farklýmýdýr.bu aciko
    Taplin,Akai,@sat,besat,Conax,Atlanta,Satech Metawere sadece bu cihazlar ile mi
    ayný keylere sahiptir.
    Her cihazýn keyleri farklý degil ama ident kýsým ve yerleri deðiþik olabiliyor.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Acýko 4222 cý En son Yeni yazýlým(05.mayýs.2006)

Acýko 4222 cý Yeni Yazýlým

RF Modulatör Çalýþan en son yazýlým.RF çalýþmasý için kumandada en altta en sol da bulunan TV/SAT tuþu ile TV moduna geçmelisiniz
    Konu Admin tarafýndan (05-05-2006 Saat 19:41 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teşekkürler tarantino yazılım için

Sayfa 2/32 ÝlkÝlk 12345678910111227 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri