Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/32 ÝlkÝlk 123456789101112131429 ... SonSon
319 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Aciko 422X-522X Serisi Yazılımlarla ilgili sorunlarınız lütfen buraya yazınız

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bizim aciko 4225 skya yeni yazılım çıkmayacak galiba bekliyoruz bakalım

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Size aynen katýlýyorum Cyfra paketini ilk çözen marka olan Aciko galiba müþterilerini çabuk unuttu. 4225 SKY modeli yazýlýmý güncellenmediði gibi yeni modeller 6225 7225 e yazýlým daha çabuk geliyor.Ama hizmet bu olmamalý deðil mi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sevketensari Nickli Üyeden Alýntý
    Size aynen katýlýyorum Cyfra paketini ilk çözen marka olan Aciko galiba müþterilerini çabuk unuttu. 4225 SKY modeli yazýlýmý güncellenmediði gibi yeni modeller 6225 7225 e yazýlým daha çabuk geliyor.Ama hizmet bu olmamalý deðil mi?
    Firmalar eski modelleri unutmaya baþladý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sevketensari Nickli Üyeden Alýntý
    Valla emre ile tekrar konuþtum 2-3 gune kadar cýkacak diyor hadi bakalým ne olacak alýþtým acikoya goldmaster menu zor geliyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Valla arkadaşlar ben bile GM 11400 cim kullanıcısı olaraktan dört gözle bekliyorum Aciko yazılımını ama şimdilerde bulamıyoruz. Emreyide çok fena kızdırmışlardı bir başka forumda. Densizin biri sanki tüm suç Emreninmiş gibi gelmiş üstüne. Oda kızdığından la havle çekip kitlemişti sayfayı. Her zaman dediğim gibi Türk firmaları kapkaççı zihniyetiyle çalıştıkları için elindekini satıncaya kadar herşey çok güzel. Sattıktan sonra hemen unutuveriyorlar. Hele GM durmadan alıcı sürüyor piyasaya. Bu gibişle milyona varacak GM serileri. Ama geride kalanlara yazılımı vermiyor. Versede düğüne yetişmeyen kına hesabı oluyor. GM 11400 cim yazılımlarında olduğu gibi. Diğer firmalarda aynı. Birbirlerinden pek fakları yok. Ne diyelim inşallah kısa zamanda AC4225 Usky yazılımı çıkarda bizde seviniriz.
    Saygılar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý emmi Nickli Üyeden Alýntý
    Valla arkadaþlar ben bile GM 11400 cim kullanýcýsý olaraktan dört gözle bekliyorum Aciko yazýlýmýný ama þimdilerde bulamýyoruz. Emreyide çok fena kýzdýrmýþlardý bir baþka forumda. Densizin biri sanki tüm suç Emreninmiþ gibi gelmiþ üstüne. Oda kýzdýðýndan la havle çekip kitlemiþti sayfayý. Her zaman dediðim gibi Türk firmalarý kapkaççý zihniyetiyle çalýþtýklarý için elindekini satýncaya kadar herþey çok güzel. Sattýktan sonra hemen unutuveriyorlar. Hele GM durmadan alýcý sürüyor piyasaya. Bu gibiþle milyona varacak GM serileri. Ama geride kalanlara yazýlýmý vermiyor. Versede düðüne yetiþmeyen kýna hesabý oluyor. GM 11400 cim yazýlýmlarýnda olduðu gibi. Diðer firmalarda ayný. Birbirlerinden pek faklarý yok. Ne diyelim inþallah kýsa zamanda AC4225 Usky yazýlýmý çýkarda bizde seviniriz.
    Saygýlar.
    Hergun emreye soruyorum acikoy yazýlýmýný bakalým almaya çalýþýyorum diyor.Emre ne yapsýn bütün suç adama atýlýyor ama emrede suç yok biraz patronunda var desek daha iyi
    Konu Admin tarafýndan (25-04-2006 Saat 20:16 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

way be ne cekmiş bu emre hayatı roman gibi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý lazer Nickli Üyeden Alýntý
    way be ne cekmiþ bu emre hayatý roman gibi
    Haklýsýnýz valla roman gibi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ya bunu ikide bir niye yazıp oyalıyorsunuz 4 nisan

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hoca58 Nickli Üyeden Alýntý
    ya bunu ikide bir niye yazýp oyalýyorsunuz 4 nisan
    Açikonun son yazýlýmý üyelerin diger modellere istekleri var.Zaten bu yazýlým þu an aktif olan yazýlým.sadece D+ lar yok bu yazýlýmda digerleri ok.

Sayfa 4/32 ÝlkÝlk 123456789101112131429 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri