Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/32 123456789101126 ... SonSon
319 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Aciko 422X-522X Serisi Yazılımlarla ilgili sorunlarınız lütfen buraya yazınız

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Aciko yazýlýmlarla ilgili tüm sorunlar buraya baþka konu açmayýnýz lütfen

Arkadaşlar Aciko yazılımlarla ilgili tüm sorunları buraya başka konu açmayınız lütfen..

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu Admin tarafýndan (12-03-2006 Saat 19:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

5226 aldıydım bir tavsiye üzerne... 1 kez yazılım attım eylül 2005 te. o gün bugündür bekle dur yazılım çıkacak diyee.. ne zaman yaww.. sıkıldım artık..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kamilturhan Nickli Üyeden Alýntý
    5226 aldýydým bir tavsiye üzerne... 1 kez yazýlým attým eylül 2005 te. o gün bugündür bekle dur yazýlým çýkacak diyee.. ne zaman yaww.. sýkýldým artýk..
    arkadaþým valla size acý bir gercegi söyleyecem aciko bu cihazlara artýk yazýlým vermeycekmiþ..Firna temsilcisi ile görüþtüm bana dedigi o.valla tavsiyem size cihazý scartla kullanýyorsanýz goldmaster 30300 sky yazýlýmýný atýn .ilk önce boot dosyasýný sonra yazýlýmý yukleyin ve cihazýnýz goldmaster 30300 sky olacaktýr ..bendede ayný cihaz var ben bu sekil halletim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

benim aciko 3222 var buna uymlu yazılım başka hangi cihazlarda var acaba.yani hangi cihazın yazılımını atarsam şifre çözer.
    bu işlem benim cihaza da uyarmı.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

malesef dedigim sizin cihaza uymaz..aciko 422 x 522 x serisi içindi yazılım çıkmayacagı.aciko 3222 serisi için bilmiyorum yazılım cıkarmı cıkmazmı

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý eseras Nickli Üyeden Alýntý
    benim aciko 3222 var buna uymlu yazýlým baþka hangi cihazlarda var acaba.yani hangi cihazýn yazýlýmýný atarsam þifre çözer.
    bu iþlem benim cihaza da uyarmý.
    Taplin,Akai,@sat,besat,Conax,Atlanta,Satech Metawere cihazlar için verilen tüm yazýlýmlarý kullanabilirsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

aciko 3222-3224 polsatlar ok 9.3.2006
    dreamsoft 1.4.4.2 yazýlýmý denenmiþtir yazýlým attýktan sonra *** reset yapmayý unutmayýn...
    Absat Ok
    TPS Ok
    Cabo Ok
    D+ Ok
    Polsat OK
    ***** OK
    iyi günler eseras arkadaþým bu yazýlýmý kullanabilirsiniz,bilginize.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok teşekkür ederim kardeşim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aciko 422x ve 522 x serisine yazılım arayan arkadaşlar ilk önce boot dosyasını yukleyerek Goldmaster yazılımlarını atabilirler

Aciko 4222 -5222cı uyan modeli gm 11300 cı
    Aciko 4225 sky-5225 uyan gm 11400cım-30300 sky yazılımıdır

Yazılımları bu linkten bulabilirsiniz. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Sorun olursa yazılımlarda kilitlenme vs gibi burada yazınız.Yazılımı atmadan önce mutlaka boot dosyasını atınız yazılımlarda boot dosyası mevcuttur.
    NOT
    Goldmaster yazılımı atarken kanal listesi yerinden degil dosyayı masa üstüne alın yazılım ve boot yerinden yukleyiniz kanal listesi yerinden yuklemeye calırsanız yazılım yuklenmez

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Kilitlenmeyi Önlemek Ýçin

Serkan kardeþ ben GM 11400 cime genellikle Aciko4225'in yazýlýmýný atýyordum. Ancak son yazýlýmda kilitlenme oldu. Bu sorunu da yazýlýmdan önce ve sonra 16 Aðustos boot dosyasýný atarak çözdüm. Eðer daha iyi verim almak istenirse GM nin orijinal yazýlýmýný atabilirler. Geri dönüþümlerde de orijinal yazýlýmlar kullanýlýrsa iyi olur. Acikocu dostlar boot dosyasý yazýlýmlarýn içindedir.
    Saygýlar.:computer:

Sayfa 1/32 123456789101126 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri