Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Aşk Öğütleri (slayt show)

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tino senden birşey istemem merak etme sen bak keyfine herşeyi yapabilirsin
    Bak bu çok iyi oldu...senin manilerdende güzel şeyler çıkar...vakit buldummu biraz bakayım topiğin içine...sağ ol bu arada...

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı madoc23 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    abi indiryorum not founds hatası veriyor yardımcı olurmusunuz?
    Bende sorunsuz iniyor şu an...olmazsa birde rapid sitesine upload edeyim...

Dosyayı rapid e yükledim...

Rapidden Dosya indirilmesi :Linke tıkla...tablonun sağ altında Free tıkla...sürenin dolmasını bekle...üç karakterli kodu yaz...Download yazan yere tıkla...KAYDET de... dosya inmeye başlar...

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu TARANTİNO tarafından (02-11-2006 Saat 19:33 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tarantino düşmüş aşk peşine
    slayt hazırlar kendi kendine
    sevda bir kıvılcım düşmüş etegine
    degmeyin siz benim tinomun keyfine
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Helal be Cabbari sana...hemende yazdın maniyi...Cabbari sen şair adamsın senin kendine ait yazmış olduğun şiirin falan varsa yaz ona slayt yapalım...nakkusun yazacağı yok...zaten mantar yemiş...yarın ses soluk çıkmazsa helva yaptırıp dağıtacam foruma...son vasiyetini yerine getirmek içinde acıklı bir slayt yaparım artık...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yüksek musadenizle konuyu önemli yapıp sabitledim

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler Mehmedim...hazır elin değmişken dosyayı foruma alsan daha iyi olur...indirmekte sorun yaşanmaz en azından...sevgilerimle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı TARANTİNO Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Helal be Cabbari sana...hemende yazdın maniyi...Cabbari sen şair adamsın senin kendine ait yazmış olduğun şiirin falan varsa yaz ona slayt yapalım...nakkusun yazacağı yok...zaten mantar yemiş...yarın ses soluk çıkmazsa helva yaptırıp dağıtacam foruma...son vasiyetini yerine getirmek içinde acıklı bir slayt yaparım artık...
    tamam tino yazalım sana bir şir nasıl birşey olsun bahset hemen hazırlayayım
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hem sevindirsin...hemde hüzünlendirsin...bazende aşka gelsin...sonra yine gitsin...

böyle bir şiir yazarsan çok güzel olur...sen yazarsın ben buna inanıyorum...sana kolay gelsin...sevgilerimle...

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı TARANTİNO Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    helvayı unutun ben geldim :28:

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Nakkus Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    helvayı unutun ben geldim :28:
    Tüh bee yine helva yiyemedik...artık bu mantarlarında suyu çıktı...işe yaramıyorlar...

Hoş geldin...:00000002:

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri