Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Aþk Öðütleri (slayt show)

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý CABBARÝ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    tino senden birþey istemem merak etme sen bak keyfine herþeyi yapabilirsin
    Bak bu çok iyi oldu...senin manilerdende güzel þeyler çýkar...vakit buldummu biraz bakayým topiðin içine...sað ol bu arada...

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý madoc23 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    abi indiryorum not founds hatasý veriyor yardýmcý olurmusunuz?
    Bende sorunsuz iniyor þu an...olmazsa birde rapid sitesine upload edeyim...

Dosyayý rapid e yükledim...

Rapidden Dosya indirilmesi :Linke týkla...tablonun sað altýnda Free týkla...sürenin dolmasýný bekle...üç karakterli kodu yaz...Download yazan yere týkla...KAYDET de... dosya inmeye baþlar...

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu TARANTÝNO tarafýndan (02-11-2006 Saat 19:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tarantino düşmüş aşk peşine
    slayt hazırlar kendi kendine
    sevda bir kıvılcım düşmüş etegine
    degmeyin siz benim tinomun keyfine
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Helal be Cabbari sana...hemende yazdın maniyi...Cabbari sen şair adamsın senin kendine ait yazmış olduğun şiirin falan varsa yaz ona slayt yapalım...nakkusun yazacağı yok...zaten mantar yemiş...yarın ses soluk çıkmazsa helva yaptırıp dağıtacam foruma...son vasiyetini yerine getirmek içinde acıklı bir slayt yaparım artık...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yüksek musadenizle konuyu önemli yapýp sabitledim

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teşekkürler Mehmedim...hazır elin değmişken dosyayı foruma alsan daha iyi olur...indirmekte sorun yaşanmaz en azından...sevgilerimle...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý TARANTÝNO Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Helal be Cabbari sana...hemende yazdýn maniyi...Cabbari sen þair adamsýn senin kendine ait yazmýþ olduðun þiirin falan varsa yaz ona slayt yapalým...nakkusun yazacaðý yok...zaten mantar yemiþ...yarýn ses soluk çýkmazsa helva yaptýrýp daðýtacam foruma...son vasiyetini yerine getirmek içinde acýklý bir slayt yaparým artýk...
    tamam tino yazalým sana bir þir nasýl birþey olsun bahset hemen hazýrlayayým
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hem sevindirsin...hemde hüzünlendirsin...bazende aşka gelsin...sonra yine gitsin...

böyle bir şiir yazarsan çok güzel olur...sen yazarsın ben buna inanıyorum...sana kolay gelsin...sevgilerimle...

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý TARANTÝNO Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Helal be Cabbari sana...hemende yazdýn maniyi...Cabbari sen þair adamsýn senin kendine ait yazmýþ olduðun þiirin falan varsa yaz ona slayt yapalým...nakkusun yazacaðý yok...zaten mantar yemiþ...yarýn ses soluk çýkmazsa helva yaptýrýp daðýtacam foruma...son vasiyetini yerine getirmek içinde acýklý bir slayt yaparým artýk...
    helvayý unutun ben geldim :28:

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Nakkus Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    helvayý unutun ben geldim :28:
    Tüh bee yine helva yiyemedik...artýk bu mantarlarýnda suyu çýktý...iþe yaramýyorlar...

Hoþ geldin...:00000002:

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri