Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Euro Bird9 Penthouse Kanalları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Euro Bird9 Penthouse Kanalları

Euro Bird9 uydusundan yayın yapan Penthouse kanalları kapanıyor diye bir duyum aldım. Bir rus sitesinde konu hakkında bilgi var ama google çeviri tam yapamıyor çevirilmiş hali bu şekilde:

Üzerinde yayın 2013/06/30 bitirmek ****** Penthouse HD kanalları uydu Eutelsat 9A (9 ° E), burada kanalları Penthouse HD, Penthouse HD 1 ve DVB-S2 multipleks 2 Penthouse HD yayın: 12,054 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, Viaccess PC 4.0. Bu pozisyonda yayın fesih nedenleri bilinmemektedir - seyirci belki de düşük faiz. Penthouse HD de platform Canal Digitaal kapasitesini ve her üç kanal multipleks platformu Satellite BG yayınlanır kullanarak, uydu Astra 3B (23,5 ° E) yayınlanır.

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyide o uyduda pent house kanalları yok ki, 23 astra olmasın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benim anladigim (orjinal yaziyi bilmiyorum) bu yayinlar astraya tasinacak gibi Canal Digitaalplatformuna tasinacak sanirim yani bizdeki dt yada ds gibi platformlara tasinacak diyor sanirim yada dede sen orjinal yaziyi göndersene

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı soner_35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    iyide o uyduda pent house kanalları yok ki, 23 astra olmasın
    Nasıl yok ben uzun zamandır seyrediyorum..

Konu Hilmi tarafından (04-06-2013 Saat 18:04 ) değiştirilmiştir.
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cemcemcem66 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    benim anladigim (orjinal yaziyi bilmiyorum) bu yayinlar astraya tasinacak gibi Canal Digitaalplatformuna tasinacak sanirim yani bizdeki dt yada ds gibi platformlara tasinacak diyor sanirim yada dede sen orjinal yaziyi göndersene
    Al sana orjinal yazı tercüme et bakalım şimdi bize..

Эротические каналы Penthouse HD с 30.6.2013 заканчивают вещание на спутнике Eutelsat 9A (9°E), где каналы Penthouse HD, Penthouse HD 1 и Penthouse HD 2 вещают в DVB-S2 мультиплексе: 12,054 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, Viaccess PC 4.0. Причины прекращения вещания в данной позиции не известны, - возможно низкий интерес аудитории. Penthouse HD транслируется также на спутнике Astra 3B (23,5°E), используя емкость платформы Canal Digitaal и все три канала транслируются в составе мультиплекса платформы Satellite BG.

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yukardaki Rusca yazıya göre ( bir ara kurs gördüm )
    Bu ayın sonunda bitiyor deniliyor. Nasıl iyi çevirdimmi
    Zor arkadaş dilleri öğrenemeden kaçtım ne yapıyım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart eutelsat 9,0 e

eutelsat 9,0 e yüksek frekanslarını eklermısiniz

emu yla izleniyormu yoksa paylaşımlamı izlenir

iç anadolu 1.5 çanakla izleniyormu bu uydu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rts21 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    eutelsat 9,0 e yüksek frekanslarını eklermısiniz

emu yla izleniyormu yoksa paylaşımlamı izlenir

iç anadolu 1.5 çanakla izleniyormu bu uydu
    paylasımla ızlesın ayrıca bu kanalar 9 dogu uydusu eutelsat ve 23.5 dogu astara uydusunda yayın yapmaktadır alta verdıyım programla ogrebılırsın kaclı canak kulancagını

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı korfez41 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    paylasımla ızlesın ayrıca bu kanalar 9 dogu uydusu eutelsat ve 23.5 dogu astara uydusunda yayın yapmaktadır alta verdıyım programla ogrebılırsın kaclı canak kulancagını

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkürler çanak boyu ideal 170 diyor

bizdede 1.50 kollu motorlu var deneyelim

2 uydununda yüksek güncel frekansları yazarsan memnun olurum

75 abs lm dogu 30 derece batı hispasat alıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gitti güzelim kanallar bakalım başka nerde karşımıza çıkacak

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri