Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Idman TV 46.0°E (AzerSpace-1) Guncel Biss Kodları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 31 Idman TV 46.0°E (AzerSpace-1) Guncel Biss Kodları

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Idman TV azerbaycanın kendi uydusu olan AzerSpace-1 uydusundan yayına başladı.Yayına başlaması ile beraber biss şifrelerini açıkladı.Bu uydu turksata bir aparat takılarak izlenebilir.

Now on:
    11165, H, 14400 QPSK 46.0°E (AzerSpace-1)
    SID:000B

IDs:
    NetwordID: 42-dec TransponderID: 62-dec ServiceID: 11-dec

PIDs:
    Video: 408-dec Audio: 456-dec - eng (MPEG-2)
    PCR: 1538-dec PMT: 1125-dec Teletext: 0

Idman TV Az?rbaycan 11165, H, 14400 QPSK 46.0°E (AzerSpace 1) SID:000B

Biss ***: 34 53 45 CC 34 53 45 CC (only football encrypted)

Konu yargıç_1 tarafından (18-06-2013 Saat 02:25 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

turksatta aparat la oluyormu deneyen varmı arkadaslar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

peki turksattan temellimi gidiyor bu kanal

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ilhanaktan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    turksatta aparat la oluyormu deneyen varmı arkadaslar
    Aparatlada değil,Çanağın arkasından bakınca türksat lnb'nin sağına koyup alelade bantladım.%55 sinyal aldım,kalite %98di.Yani 2 dk. uğraşmadan buldum ince ayar falanda yapmadım.10975 H 28500 buradan bulmuştum bir iki ay kadar önce.
    Dari
    Kurdino
    GEM Junior
    Gem TV
    Kliksat
    1 TV Afghanistan
    Ti TV (Tapesh International) bu kanallar vardı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yanİ tÜrksat 90 cm lİk ayarladin tÜrksat ful canaĞa deĞmeden ayari bozmadan lnb nİn yanina İkİncİ lnb tutturacan bİr aparatla sobaci.da olur uyducuda olur ben 10 lİra aldim aparatin bİr ucunu tÜrksatin lnb sİne bİr vİdayla tuttur bİr ucunada bu İkİncİ lnb ye vİdayla tuttur sikmadan İkİncİ lnb yİ gevŞek olsun neyle sİnyal bulacan uydu bulucu veya kÜcÜk bİr tv bul sİnyali gÖrmelİn 11168 h 20400 sİnyal lnb yİ ortala yana oyna sİnyali netleŞtİr gevŞek lnb yİ sik vİdasini tamam aŞaĞiya İnen kaplo rg 6 u 6 İkİ tane bİrİ tÜrksat bİrİ azerspace İkİ kaployu dayzek e baĞla aŞaĞiya tek kaplo olarak İndİr aÇiklama Şİmdİ dİyelİm 2 tane ayri uydu 2 tane canak anten lazim normalde ayri anten baĞlaman lazim ama bİz hem kaplodan hemde canaktan 2 ayri uyduyu tek tÜrksat canaĞindan almak tÜrksat.in ayarli İse onu bozma lnb.nin saĞina yanina bİr aparatla 2 .cİ lnb yİ tuttur sİnyalini ayarlat baĞli bu kadar ayar verdİĞİn lnb ye bİr kaplo baĞla dayzek.varsa ona baĞla yanİ d1 d2 d3 d4 dİye numarlar vardir dayzek 1 de tÜrksa baĞla dayzek 2 azerspace-1 baĞla bu kadar uydu aliciya tek kablo İndİr bu kadar uydu alicidanda dayzek nosuna gÖre ayarla bu kadar
    Konu yargıç_1 tarafından (18-06-2013 Saat 02:19 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben idman tv için biss keyleri girmeme rağmen idman tv açılmadı sizlerde durum nasıl

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende 46 derece IDMAN TV İCTİMAİ TV ŞİFRELİ AÇMADI 2 GÜNDÜR DENEMEDİĞİM ŞİFRE KALMADI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar aynı sıfreler sadece sfır olan yerler cc olarak gırın kolay gelsın acıldıgı deneyen arkadaslar var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yasarusta1969 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yanİ tÜrksat 90 cm lİk ayarladin tÜrksat ful canaĞa deĞmeden ayari bozmadan lnb nİn yanina İkİncİ lnb tutturacan bİr aparatla sobaci.da olur uyducuda olur ben 10 lİra aldim aparatin bİr ucunu tÜrksatin lnb sİne bİr vİdayla tuttur bİr ucunada bu İkİncİ lnb ye vİdayla tuttur sikmadan İkİncİ lnb yİ gevŞek olsun neyle sİnyal bulacan uydu bulucu veya kÜcÜk bİr tv bul sİnyali gÖrmelİn 11168 h 20400 sİnyal lnb yİ ortala yana oyna sİnyali netleŞtİr gevŞek lnb yİ sik vİdasini tamam aŞaĞiya İnen kaplo rg 6 u 6 İkİ tane bİrİ tÜrksat bİrİ azerspace İkİ kaployu dayzek e baĞla aŞaĞiya tek kaplo olarak İndİr aÇiklama Şİmdİ dİyelİm 2 tane ayri uydu 2 tane canak anten lazim normalde ayri anten baĞlaman lazim ama bİz hem kaplodan hemde canaktan 2 ayri uyduyu tek tÜrksat canaĞindan almak tÜrksat.in ayarli İse onu bozma lnb.nin saĞina yanina bİr aparatla 2 .cİ lnb yİ tuttur sİnyalini ayarlat baĞli bu kadar ayar verdİĞİn lnb ye bİr kaplo baĞla dayzek.varsa ona baĞla yanİ d1 d2 d3 d4 dİye numarlar vardir dayzek 1 de tÜrksa baĞla dayzek 2 azerspace-1 baĞla bu kadar uydu aliciya tek kablo İndİr bu kadar uydu alicidanda dayzek nosuna gÖre ayarla bu kadar
    KURAL 17-Forum içersinde uyeler kesinlikle konularında ve mesajlarında cep telefonu numaralarını,msn,facebook vb gibi adreslerini vermesi yasak ve sakıncalıdır..Oluşabilecek her türlü sorumluk uyenin kendisine aittir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

asagıdaki konudan devam edelim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri