Konuya Etiketlenenler

Sayfa 8/23 İlkİlk 123456789101112131415161718 ... SonSon
225 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Korax Kurtarma Yazılımları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    akşam kurtarırız basit hallederiz şuan iş yerindeyim akşama bakarız iş dönüşü geçmiş olsun
    Selamlar, aynı sorun ben de oldu. Ne yapabilirim. Yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mengin67 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selamlar, aynı sorun ben de oldu. Ne yapabilirim. Yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler.
    Başka bir sitedeki çözüm önerinizi uyguladım, düzeldi. Teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

download from ts ekranı geliyor bunun çaresi olurmu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gamero Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar merhaba benim cihaz çöktü. kurtaramıyorum. usb ye bütün yazılımları denedim ama kurtaramıyorum 4100 mhz yazıyo mavi ekranda öyle kalıyo nasıl kurtarabilirim yardımcı olabilirmisiniz. tşk
    aynı sorun bendede var bir yardımcı olursanız sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SLM ARKADASLAR BENİM CIHAZ KILITLENDI, YESIL ISIK YANIYOR KUMANDAYLA ACIP KAPATAMIYORUM, BIRSEY YAPAMIYORUM, CIHAZIMDA korax ipbox 21.08 2014 youtube ok yazılımı var, CIHAZIM USBDEN ROM.BIN KURTARMA DOSYASINI OKUMUYOR, YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart saol

saolasın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm acil yardim lutfen koraxmakinem coktu hic birsey islemiyor nasil sifirlaya bilirim tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihaz çalışıyormu ,çalışıyorsa şayet cihazı fişten çıkraın tekrar takın,cihaz kitlenmiş olabilir.
    2. olarak 1. mesajdaki yazılımı bilgisayar ile cihazınıza yükleyebilirsiniz rs 232 kablonuz varsa.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart korax ipcom

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Korax cihazların kurtarma yazılımları eklendikçe sizlere verilecektir.
    Teşekkürler,Ellerine sağlık.

Sayfa 8/23 İlkİlk 123456789101112131415161718 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri