Konuya Etiketlenenler

Sayfa 23/23 İlkİlk ... 1314151617181920212223
225 sonuçtan 221 ile 225 arası

Konu: Korax Kurtarma Yazılımları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hitech astra full hd kuratama yazılımı varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart bendeki Korax yelbox uydu cihazına Acil yardım Lazım...

.......Arkadaşım ........... yokmu bu Sitede bana Doğru Dürüst yardım Edecek bir KORAX YELBOX UYDU USTASI bu ,3.Yazmam...benim uydu Cihazım USB belleginden kayıt yaparken.. yani
    Güncelleme... Bellegi dalgınlığıma geldi çekdim yani...işlem yarı kaldıydı...ondan bu yana Cihaz hiç Açılmıyor...kurtarma şansım varmı...onu soruyorum.....ben Yurtdışındayım....yani Aldığım yere Hemen Geri Götürmem veya Sormam mümkün degil...oyüzden sizin yardımınız Lazım...Selamlıyorum..sizi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hacibuba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    .......Arkadaşım ........... yokmu bu Sitede bana Doğru Dürüst yardım Edecek bir KORAX YELBOX UYDU USTASI bu ,3.Yazmam...benim uydu Cihazım USB belleginden kayıt yaparken.. yani
    Güncelleme... Bellegi dalgınlığıma geldi çekdim yani...işlem yarı kaldıydı...ondan bu yana Cihaz hiç Açılmıyor...kurtarma şansım varmı...onu soruyorum.....ben Yurtdışındayım....yani Aldığım yere Hemen Geri Götürmem veya Sormam mümkün degil...oyüzden sizin yardımınız Lazım...Selamlıyorum..sizi
    Eskisi gibi uydu şirketinde calısan arkadaşlar sitede yok malesef
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29

nasıl yani bütün Ustalar izinemi gitmiş...bir çözüm olmalı varsa bir çözüm bilen yardım etsin...yoksa çöpe atmam gerek...selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hacibuba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    nasıl yani bütün Ustalar izinemi gitmiş...bir çözüm olmalı varsa bir çözüm bilen yardım etsin...yoksa çöpe atmam gerek...selamlar
    Izne gitmediler uydu forumlarina firmalarin gorevlendirdigi kisiler yok ondan dolayı size.sunu yapın veya bunu deneyin diye sans deneme yontemini sunmak istemiyoruz.

Konu cok eski oldugu icin konuyu kapatıyorum
    Konu Editor tarafından (22-11-2023 Saat 11:19 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 23/23 İlkİlk ... 1314151617181920212223

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri