Konuya Etiketlenenler

Sayfa 8/23 ÝlkÝlk 123456789101112131415161718 ... SonSon
225 sonuçtan 71 ile 80 arasý

Konu: Korax Kurtarma Yazýlýmlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý memoli1478 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    akþam kurtarýrýz basit hallederiz þuan iþ yerindeyim akþama bakarýz iþ dönüþü geçmiþ olsun
    Selamlar, ayný sorun ben de oldu. Ne yapabilirim. Yardým ederseniz sevinirim. Teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mengin67 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Selamlar, ayný sorun ben de oldu. Ne yapabilirim. Yardým ederseniz sevinirim. Teþekkürler.
    Baþka bir sitedeki çözüm önerinizi uyguladým, düzeldi. Teþekkür ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

download from ts ekraný geliyor bunun çaresi olurmu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý gamero Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar merhaba benim cihaz çöktü. kurtaramýyorum. usb ye bütün yazýlýmlarý denedim ama kurtaramýyorum 4100 mhz yazýyo mavi ekranda öyle kalýyo nasýl kurtarabilirim yardýmcý olabilirmisiniz. tþk
    ayný sorun bendede var bir yardýmcý olursanýz sevinirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SLM ARKADASLAR BENÝM CIHAZ KILITLENDI, YESIL ISIK YANIYOR KUMANDAYLA ACIP KAPATAMIYORUM, BIRSEY YAPAMIYORUM, CIHAZIMDA korax ipbox 21.08 2014 youtube ok yazýlýmý var, CIHAZIM USBDEN ROM.BIN KURTARMA DOSYASINI OKUMUYOR, YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart saol

saolasýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm acil yardim lutfen koraxmakinem coktu hic birsey islemiyor nasil sifirlaya bilirim tesekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cihaz çalýþýyormu ,çalýþýyorsa þayet cihazý fiþten çýkraýn tekrar takýn,cihaz kitlenmiþ olabilir.
    2. olarak 1. mesajdaki yazýlýmý bilgisayar ile cihazýnýza yükleyebilirsiniz rs 232 kablonuz varsa.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart korax ipcom

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Korax cihazlarýn kurtarma yazýlýmlarý eklendikçe sizlere verilecektir.
    Teþekkürler,Ellerine saðlýk.

Sayfa 8/23 ÝlkÝlk 123456789101112131415161718 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri