Konuya Etiketlenenler

Sayfa 23/23 ÝlkÝlk ... 1314151617181920212223
225 sonuçtan 221 ile 225 arasý

Konu: Korax Kurtarma Yazýlýmlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hitech astra full hd kuratama yazýlýmý varmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart bendeki Korax yelbox uydu cihazýna Acil yardým Lazým...

.......Arkadaþým ........... yokmu bu Sitede bana Doðru Dürüst yardým Edecek bir KORAX YELBOX UYDU USTASI bu ,3.Yazmam...benim uydu Cihazým USB belleginden kayýt yaparken.. yani
    Güncelleme... Bellegi dalgýnlýðýma geldi çekdim yani...iþlem yarý kaldýydý...ondan bu yana Cihaz hiç Açýlmýyor...kurtarma þansým varmý...onu soruyorum.....ben Yurtdýþýndayým....yani Aldýðým yere Hemen Geri Götürmem veya Sormam mümkün degil...oyüzden sizin yardýmýnýz Lazým...Selamlýyorum..sizi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Hacibuba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    .......Arkadaþým ........... yokmu bu Sitede bana Doðru Dürüst yardým Edecek bir KORAX YELBOX UYDU USTASI bu ,3.Yazmam...benim uydu Cihazým USB belleginden kayýt yaparken.. yani
    Güncelleme... Bellegi dalgýnlýðýma geldi çekdim yani...iþlem yarý kaldýydý...ondan bu yana Cihaz hiç Açýlmýyor...kurtarma þansým varmý...onu soruyorum.....ben Yurtdýþýndayým....yani Aldýðým yere Hemen Geri Götürmem veya Sormam mümkün degil...oyüzden sizin yardýmýnýz Lazým...Selamlýyorum..sizi
    Eskisi gibi uydu þirketinde calýsan arkadaþlar sitede yok malesef
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29

nasýl yani bütün Ustalar izinemi gitmiþ...bir çözüm olmalý varsa bir çözüm bilen yardým etsin...yoksa çöpe atmam gerek...selamlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Hacibuba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    nasýl yani bütün Ustalar izinemi gitmiþ...bir çözüm olmalý varsa bir çözüm bilen yardým etsin...yoksa çöpe atmam gerek...selamlar
    Izne gitmediler uydu forumlarina firmalarin gorevlendirdigi kisiler yok ondan dolayý size.sunu yapýn veya bunu deneyin diye sans deneme yontemini sunmak istemiyoruz.

Konu cok eski oldugu icin konuyu kapatýyorum
    Konu Editor tarafýndan (22-11-2023 Saat 11:19 ) deðiþtirilmiþtir.

Sayfa 23/23 ÝlkÝlk ... 1314151617181920212223

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri