Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arasý

Konu: Korax HD Cihazlarýn Biss EMU Þifreli Kanallarý Açmak:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

KIYAK

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kardesim Sifreli Kanallari Acmam Icin Bis *** girmem Lazim Bana Biss *** Ve Bis***i Nasil Girecegime Dair Bir bilgi Veriren Sevinnirim Simdiden Tskler Kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

merhabalar ben aranýza yeni katýldým bende korax matrix ip hd uydu var trt1 trt haber ve trt3 izliyebiliyorum fakat trtspor izliyemiyorum bis *** nasil eklerim acaba teþekürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

s.a kardeþim bende korax matrix ip hd uydu var trt1 trt3 ve trt haber izliye biliyorum fakat trt spor canlý maç esnasýnda þifreye giriyor bis *** nasýl ekliye bilirim acaba trt3 identini giriyorum yinede açýlmýyor lütfen yardým teþekürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm arkadaslar bana bir usb link gonderebilirmisiniz, korax vipbox icin , tessekurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Benim korax prime hd tkgs.OPTION diye tuþ yok nasýl yapýcam biss iþlemini.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Korax miniplus hd de nasil biss *** girebilirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende korax vipbox var.bu cihazýn emusunda sadece bis.viacses ve criptoworks var diðer þifreleme sistemleri yüklenmiyor mu.conax,tandbergve nagravizyon gibi...
    bilgi vereceklere þimdiden teþekkürler....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý selvi64 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    menü+4132+kýrmýzý tuþ+ ekle+
    Frekans:11169 H 20400
    sýd(Provýder):000B
    PMT : 0401
    ECM : 17CA

34 53 45 00 34 53 45 00

kaydet çýk ok

***lerde harfler varsa kumandanýn kanal deðiþtirme butonu ile harfleri yazdýrabilirsiniz.
    Usta;Korax Vipcom marka uydu alýcým var.içinde server mevcut olarak geldi.Fakat benim elimdekinide girerek aktif edeyim diye uðraþtým.olmadý bir türlü yeþil olmadý .Diðer uydu alýcýmda yeþil olarak çalýþýyor.Serveri manuel yazýlým yapabilmek için yardýmcý olurmusunuz.Yardýmlarýnýz için þimdiden Teþekkürler .Kolay gelsin

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri