Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Vestel cihazda PG ve PB Kanalları Gitti

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Vestel cihazda PG ve PB Kanalları Gitti

arkadaşlar pg ve pb kanallarını izlemek için ne yapmam lazım?vestel dvb 840 cı alıcısına sahibim. pg ve pb açılıyordu yıllarca izledim sorun yoktu.şimdi şifreleme sistemi değişmiş sanırım uyducuyu çağırıp ne yaptırmam lazım çanak v.s herşeyi anlatırsanız sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu kanalları artık izleme sansınız yok astra uydusundan izlerseniz cihazınızın yazılımı destekliyorsa tabi
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu kanalları artık izleme sansınız yok astra uydusundan izlerseniz cihazınızın yazılımı destekliyorsa tabi
    hocam cihaz hakkında bilgim yok. emu sanırım emu ile izliyordum. zaten cihaz sorunlu değiştireceğim çözebilen cihaz varmıdır?

hocam diğer konuda cevap vermişsiniz teşekkür ederim. benim cihazımla bilgisi olanlardan cevap beklıyorum vestel dvb 840 cı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Trainee Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam cihaz hakkında bilgim yok. emu sanırım emu ile izliyordum. zaten cihaz sorunlu değiştireceğim çözebilen cihaz varmıdır?
    Ben 2 hafta önce bir arkadaşıma next hd 18000 cx bir cihaz alıverdim 100 tl ye o çözüyordu mesela guncel softcamı falan atıyorsun sorunsuz yukluyordu next hd cool modeli var su tv arkasında duran model onuda tavsiye edebilirim oda 130-140 tl arası Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bulabilirsiniz.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ben 2 hafta önce bir arkadaşıma next hd 18000 cx bir cihaz alıverdim 100 tl ye o çözüyordu mesela guncel softcamı falan atıyorsun sorunsuz yukluyordu next hd cool modeli var su tv arkasında duran model onuda tavsiye edebilirim oda 130-140 tl arası Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bulabilirsiniz.
    hmm next hd cool bunu alabilirim güncel softcam felan yüklemeyyi bilmiyorum bide çanak ayarı nasıl olacak?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu kanalları astra uydusundan izleyin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı psychopath Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu kanalları astra uydusundan izleyin.

astra 1d ? astra ? astra 2 ? hangisi hocam bide frekansları verirmisin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Trainee Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar pg ve pb kanallarını izlemek için ne yapmam lazım?vestel dvb 840 cı alıcısına sahibim. pg ve pb açılıyordu yıllarca izledim sorun yoktu.şimdi şifreleme sistemi değişmiş sanırım uyducuyu çağırıp ne yaptırmam lazım çanak v.s herşeyi anlatırsanız sevinirim.
    artık syrus uydusu viakkes4 şifreleme sistemine gectiği için acılmıyor

ama astra 19 buradaki hustler ve dorçel var bunlarıda çok cihaz açmıyor yazılımı olan cihazların listesi var forumda oradan bilgi alırsın
    astra 12344 h 27500 frakans

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam beyler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasanpolat13 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam beyler
    herhalde bu topiyi tanışma kaynaşma bölümü zannettiniz ilk mesaj yanlış ve gereksiz yerde yazıldıysa bakalım ilerde daha ne çıkar. hoş geldiniz beyefendi.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri