Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Arçelik a40-leg-6b Tv hakkında tavsiye istiyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Arçelik a40-leg-6b Tv hakkında tavsiye istiyorum.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Arkadaşlar bu sayfadaki TV yi ama karar veremedim. Fiyat 1680 tl yazıyor ama bizim buradaki bayi eski televizyonu alıp 350 tl indirimle veriyor.

Şimdi aranızda bu TV yi kullananlar varmı tavsiye edermisiniz bana yorumlarınızı bekliyorum.

Yapılan yoruma göre yaklaşık 1 hafta sonra almayı yada almamayı planlıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Marka olarak baştan kaybediyor.

Bu fiyata Samsung LED tvleri var. Ayrıca TV ye 400 Hz yazmışlar samsungun yada LG nin 200 Hz bunu ikiyi katlar..

Vestel-beko-Arçelik gibi markalar artık TV sektöründe vasat markalar.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Arkadaşlar bu sayfadaki TV yi ama karar veremedim. Fiyat 1680 tl yazıyor ama bizim buradaki bayi eski televizyonu alıp 350 tl indirimle veriyor.

Şimdi aranızda bu TV yi kullananlar varmı tavsiye edermisiniz bana yorumlarınızı bekliyorum.

Yapılan yoruma göre yaklaşık 1 hafta sonra almayı yada almamayı planlıyorum.
    Bence vazgeç derim....

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Okadar kötümü ya bu bayide görüntüsü baya bir güzel görünüyordu ama kafam karıştı şimdi. Volkan abi güzel diyorsun ama ben 1000 tl peşin verip geri kalanı elden taksit vermeyi planlıyorum. Samsung veya LG gibi markaları almaya kalksam geri kalanı için Kredi kartı isteyeceklerki ailede hiç kart kullanan yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Okadar kötümü ya bu bayide görüntüsü baya bir güzel görünüyordu ama kafam karıştı şimdi. Volkan abi güzel diyorsun ama ben 1000 tl peşin verip geri kalanı elden taksit vermeyi planlıyorum. Samsung veya LG gibi markaları almaya kalksam geri kalanı için Kredi kartı isteyeceklerki ailede hiç kart kullanan yok.
    xxman kardeşim beyaz eşya alıyor olsan bu markadan sorun yok ama tv alıyorsun ve iyi para veriyorsın o zaman doğru seçim yapmalısın Volkan üstad doğru söylemiş tv alıcaksan gerçek tv üreticilerinden alıcaksın ben lg al derim samsung bende 2. sırada...

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evkur yokmu oralarda yada. 3 ay bekle sonuç olarak yaz ayı pek tv ıle iş olmuyorrr bu aylarda. Parayı biriktir al. Parayı boşa çöpe atma.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Evkur yokmu oralarda yada. 3 ay bekle sonuç olarak yaz ayı pek tv ıle iş olmuyorrr bu aylarda. Parayı biriktir al. Parayı boşa çöpe atma.

En iyisi abi senin ve hilmi abinin tavsiyesine uymak. Biraz daha beklemekte fayda var. Ev kur yok Sivas'ta evmer diye bi yer var onlarda 1 liralık ürünü 2 liraya satıyorlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben arçelikten aldım 32inç olanı (82 ekran) 1050tl, 12taksit ve 4ay ertelemeli olarak. 40" olan modelede 1500tl demiştiler sanırım size biraz yüksek fiyat vermişler. tv'nin artı ve eksileri mevcut.

Artıları;

400hz bu fiyata başka marka en fazla 200hz veriyor

dahili wifi var.

dlna var.

2adet kumandası var.

4xhdmı

2xusb

dahili hd uydu alıcı var.

uydu alıcısında biss desteği var.

eksileri;

SONU B ile biten modellerde web broserver yok. web broserver istiyorsanız sonu v yada w ile biten modellerden alın.

dahili uydu alıcının kanal geçişleri çok yavaş.

menüler daha şık olabilirdi.

Bence birde vestel'e bakın vestel 600hz ve fiyat daha uygun. smart tv özelikleri daha iyi, yanında tablet hediyeli.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dostların salık verdiği Tv lerin hepsi de güzel.Ama bunlara büyük marketlerde hepsini bir arada görüp,aynı proğramı izleme olanağı bulacağın,dahası hepsini birbiriyle kıyaslayıp inceleyeceğin Philps ve Toşiba gibi markaları da ekle.Bunun içinde Medya Market, Teknosa ve Bimeks gibi marketleri bir kez olsun incelemelisin.Farklılıkları daha yakından görebilirsin.Benim de önerim,hangi markaya karar verirsen ver,içinde uydu alıcısı olmasın:İşe yaramaz bir alıcıya 250-300 fazladan fiat biçiyorlar!..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rselturk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dostların salık verdiği Tv lerin hepsi de güzel.Ama bunlara büyük marketlerde hepsini bir arada görüp,aynı proğramı izleme olanağı bulacağın,dahası hepsini birbiriyle kıyaslayıp inceleyeceğin Philps ve Toşiba gibi markaları da ekle.Bunun içinde Medya Market, Teknosa ve Bimeks gibi marketleri bir kez olsun incelemelisin.Farklılıkları daha yakından görebilirsin.Benim de önerim,hangi markaya karar verirsen ver,içinde uydu alıcısı olmasın:İşe yaramaz bir alıcıya 250-300 fazladan fiat biçiyorlar!..
    evet aynen çok güzel bir tespit. içindeki uydu alıcısı kalitesi hangi marka olursa olsun vasat.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri