Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: DSMART ÜYELERİNE SUNULAN teklifler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Modül kullanan arkadaşlar yakın zamanda sinema+dizi paket yenileyen yada teklif alan varmı? fiyatlar ne durumda?
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2004 ten bu yana d smart üyesyim 14 ay önce yan oda aldım ana paket 28 yan oda 20 ana paket günü doldu kapatacağım dedim 280tl cezasını kabül ettim 7gün içinde netleşecek. teklifleri önce54tl sonra 40 indi bklyorum.bunlara düşmemek lazımm kesinlıkle bulaşmayınn.kurtulmaya çalışıyorum.al birini vur ötekine

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Modül kullanan arkadaşlar yakın zamanda sinema+dizi paket yenileyen yada teklif alan varmı? fiyatlar ne durumda?
    3 ay önce senelik aldığım Sinema Dizi paketim bitmişti, bitmesine 1 hafta kala aynı pakete 438 tl teklif ettiler kabul etmedim. 4 gün öncede yine aradılar Mega pakete aylık 15 tl yada yıllık 180 tl teklifte bulundular o zaman da kredi kartımda limit olmadığı için aylık 15 tl yi kabul ettim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    full paketi 15 tlye teklif ettiler kabul ettim iptal talebimi geri çektim
    Ehmedé Xane

Kullanıcı Bilgi Menüsü

15 tl den fazla verilmez dsmart mega pakete. çünkü adamlarda ne maç yayını kaldı ne birşey.. filboxun biraz gelişmişi diyelim.. sakın ayda 40-50 tl isterlerse vermeyin, 12 aylık digi lig hd-belgesel-sporsever-griş paketli digiturk 488tl ye aldık zamanında ayda 40 tl ye geliyor... bu adamlar ne veriyorki yayın olarakta ayda 40-50tl istiyor..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Valla dsmart 2008 uyesiyim teklif gelmedi gelsede kabul etmem filbox modul var memnunum deymez dsmart 4050yada 27tl cunku sozunde durmuyorlar koskoca digiturl animalpknat ve discovery chanell sd yayinlarini devam etirirken dsmart cingozluk edip hemen kapadi bundan sonra agziyl kus ucsa yaramaz bana tercihim sadece digiturk filbox tivibu arasinda olacak dsmart kesinlik bu listede olmayacak filbox la devam efiyoruz memnunuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ayda 16tl ye kullanıyorum bütün kanallar açık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bugün aradılar modüllü üyeliyim varmı bitti ayda 10 tl full paket ve
    1 senelik 180 tl kabul etmedim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben 22 tl full paket izliyorum.demekki kazık yemişiz....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Geçtiğimiz günlerde aradılar.2010 yılından beri kullandığım cam modüle tüm kanallar açık 17 TL ye açacaklarını söylediler.Bende kabul ettim.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri