Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: DSMART ÜYELERİNE SUNULAN teklifler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart DSMART ÜYELERİNE SUNULAN teklifler.

arkadaşlar dsmart platformunu hangi paketlerini aylık kaç tl izleyebiliyoruz burdan bizlerde ortalama fiyatları ögrenip ona göre hareket ederiz paylaşımlarınızı beklemekteyiz.

NOT. modüllü üyelik kullanan arkadaşlarda modüllü üye olduklarını belirtsinler.
    Konu bayram tv tarafından (25-09-2013 Saat 21:00 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bugün d-smart tarafından arandım.2010 yılında d-smart modül aldığım için bütün kanalları 27 TL ye açabileceklerini söylediler.Ben de artık eskisi gibi d-smart kanallarını merak etmediğim için bu teklifi kabul etmedim.Tüm üyelerin bilgisine sunarım.Bu konunun güncel kalması önemli.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2008 üyesiyim bugün ds mh tarafından arandım maxi+sinema tv hd paketi ilk ay fatura yok hediye dedi ve 1 yıl taahüt sözüne aylık 23 tl teklif aldım kabul etmedim iptal ettim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teyzemin oğlu iptal talebi verdi mh leride maxi paketi 9.99 tl açalım dediler oda kabul etti. D-Smartı anlamıyorum vallaha.

Not üyelik 2007 aktivasyonlu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teyzemin oğlu iptal talebi verdi mh leride maxi paketi 9.99 tl açalım dediler oda kabul etti. D-Smartı anlamıyorum vallaha.

Not üyelik 2007 aktivasyonlu.
    SD yayınmı yoksa HD yayındanmı bahsediyorsunuz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bayram tv Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SD yayınmı yoksa HD yayındanmı bahsediyorsunuz..
    SD ama teklifi HD yayın olarak verdiler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SD ama teklifi HD yayın olarak verdiler.
    demekki fiyat politikaları tutturabildiklerine..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

full hepsi açık HD makınaları ile birlikte kullanıyorum bügün aradılar 1 sene ayda 27 tl dediler kabul etmedim daha önce 29 tl ödüyordum. dedim 2007 beri kullanıyom bu fiyata alamam müşteri temsilcisi bile ayda 25 tl ödüyom ben dedi kapattıracam dedim kapadı tel bakalaım 19 şubat son bir daha arayacaklarmı..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fiyatlar aşağı yukarı aynı full paket ayda 27 tl.hatta +2 tl daha verip dsmart blu da veriyolar ama ben gereksiz gördüğüm için almadım.2 haftaki görüşmemde dsmart kullanmak için bir bahanede kalmadı dedim ş.ligi maçları gittiğine göre ne yapıcaksınız dedim. lig tv nin bizde de yayınlanması için uğraşıyoruz dedi,bakalaım nolacak bende merakla bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2007 den beri D Smart kullanıyorum 2012 HD cihaza geçtim arkadaşlar ayın 19 de sözleşmem bitecek bügün aradılar D Smarta ait HD machina full hepsi açık önce ayda 27 tl ödüyordum şimdi 22 tl ödeyin full hepsine 1 sene boyunca dediler kabul etmedim istemem kapatın dedim peki o zaman D smart cihaz kullanabilirsiniz dedi istemem cihazınızıda teslim edecem dedim .....bakalım 3 gün var bir daha ararlarmı bilmem..

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri