Adam trafikte 'alçaktan uçarak' giderken polise yakalanýr.Kenara çeker arabadan iner:
- Buyrun Memur Bey!
- Beyefendi aþýrý hýz yaptýðýnýz için sizi durdurmak zorundayým, ehliyetiniz lütfen?
- Ehliyetim yok, son yaptýðým kazada ehliyetime el koydular Memur Bey.
- Peki aracýnýzýn ruhsatýný görebilir miyim?
- Araba benim deðil Memur Bey, çaldým ben bu arabayý.
- Anlamadým nasýl yani, siz bu arabayý çaldýnýz, öyle mi???
- Evet Memur Bey, aa durun bir dakka torpido gözünde ruhsat olacaktý, silahýmý oraya koyarken ruhsat gibi birþey gördüm galiba....
Polis iyice þaþýrýr:
- Torpido gözünde silah mý var?!?!?!!?!?!?
- Evet Memur Bey, bu arabanýn sahibi kadýný vurduktan sonra cesedi bagaja koydum, silahý da torpido gözüne koydum...
- Bir de bagajda ceset mi var?!?!?!!?!?!?!?!?!?!
- Evet Memur Bey...
Trafik polisi bunu duyar duymaz amirini arar, arabanýn etrafý bir anda polislerle dolar ve adamý sorguya alýrlar.
Ekipler amiri adamýn ehliyetini ister, adam ehliyetini çýkarýr ki ehliyet geçerli temiz hiçbir anormallik yok..
Bunun üzerine adamýn ruhsatýný ister, adam çýkartýr ruhsatý da verir, ekipler amiri yine bakar ki araba adama ait..
Derken adamdan torpido gözünü açmasýný ister, adam açýnca ortaya çýkar ki orada da silah falan yok... Ekipler amiri bir de bagaja bakmak ister adam bagajý açar orada da ne ceset ne bir þey.
Bunun üzerine ekipler amiri:
-Çok garip
der....
-Sizi durduran memurun anlattýðýna göre bu arabanýn bir kadýna ait olduðunu söylemiþsiniz, kadýný öldürüp cesedi bagaja, silahý da torpido gözüne koymuþsunuz...
Adam güler:
-Ýnanamýyorum... O þimdi benim için 'aþýrý hýzlý gidiyordu' da demiþtir....