Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Giga Blue Enigma2 Settings ( 16 Uydu + IPTV )

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Giga Blue Enigma2 Settings ( 16 Uydu + IPTV )

Liste ve acıklamalar alıntıdır ayberk ustaya teşekkur ederiz.

Enigma2 Settings By AYBERK

Settings Ayrı Başlık Açma Sebebim Diğer Güncellediğim Settingslerden Farklı Olduğu İçindir.AltYapı Tamamen Değişmiştir.Var Olanlar Üzerine Güncelleme Değil Tamamen Sıfırdan Tüm Uydular Taratılarak , Tüm uydular kendi İçlerinde Paket Paket Dizilmiştir.Turksat ve EutelsatW3 Uyduları ; HD , Haber , Belgesel , Film , Spor ve A.D.U.L.T gibi başlıklarda gruplandırılmıştır..Nerdeyse 1 Haftamı alan bu çalışmadaki tek amacım verilen emeğe duyulması gereken saygıdan başka birşey değildir.

Settings Hakkında Birazcık Bilgi Vermem Gerekirse ; Adana'dan 1.70 Mega Anten ile Tüm Uydular Taratılmıştır.Satellites.xml Dosyası Sevgili @mach1 hocamın güncellediği xml olup kendisine emekleri için çok tşk ediyorum.Hispasat Uydusunu Bu Bölgeden Alamadığım İçin @mach1 hocanın tarattığı settingsten alarak dizdim..@mach1 hocanın settingsindeki ve xmlde olan bazı eksikliklerde tarafımdan güncellendi ( 36e,4w vs gibi ).Tüm tarama bittikten sonra tüm data ve radio kanalları silindi ( turksat ve hotbird radio kanalları hariç , ayrıca ayrı bir bukette radiolar dizildi ) Eğer bulunduğunuz sistemde daha güçlü bir sinyaliniz varsa yeniden tarama yaparak listede göremediğiniz kanallarıda alabilirsiniz.Listedeki kanallar benim sinyal alabildiklerimdir.Sinyal konusu bulunan bölge ve anten çapına göre değişkenlik göstermektedir.Listede en ciddi emek bazı kanalların 3er,4er tane çıkması ( örneğin SkyIT kanallarından 3-4 tane oluyor , hepsinde sinyal var ama sadece 1 tanesi açılıyor ) gibi bir çok paket ve kanalda bu sorun vardı..tek tek denenerek düzenlendi..

IPTV buketi @ekremtt arkadaşın verdiği Settingsten alınarak bir araya getirildi..Emekleri için kendisine çok tşkler..

Listemde Tüm uydulara ait HD yayınlar en üstte , a.d.u.l.t kanallar ise listenin en sonunda verilmiştir.Listede a.d.u.l.t kanallar için bir şifre yoktur ancak cihazdan bir şifre belirlerseniz ayrıca a.d.u.l.t kanalları tek tek seçmenize gerek kalmadan tüm uydulardaki ***** yayınlar otomatik olarak şifrelenecek şekilde hazırlanmıştır.

Settingste gözden kaçan ufak tefek hatalar olabilir.Gün geçtikte güncellenecek ve sizlerinde önerileri ile daha kullanışlı hale getirmek mümkündür.Unutmayınzki , Kanal Dizilimleri Görecelidir , Bu benim Sevdiğim ve kullandığım dizilimdir.Sizler kendinize göre isterseniz sıralayabilirsiniz.

Settingste 16 Uydu Mevcuttur.Satellites.xml içinde 75E - 30W arası tüm uydular mevcuttur.

Resimlerden Bir Fikir Sahibi Olabilirsiniz..

Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tesekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tsk ellerine saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam sayın ustalar verdiginiz linki indirdim.açtım foldere tıkladım bir sayfa yazılar çıktı tek tek tıkladım ama açamadım nasıl yapayım yardımcı olursanız çok srvinirim.saygılarımla.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Liste ve acıklamalar alıntıdır ayberk ustaya teşekkur ederiz.

eline sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum bende quad var.alalı 3 güün oldu ve şimdiden yazım mağduru oldum.teamred yüklemek istedim ama sanırım bişeyleri yanlış yaptım.oyüzden tekrar openmips yükledim ama bu sefer de kanal listesi ve buket ayarlamasını yapamadım.şimdi bu dosyayı yazılım yükler gibi usb ye atıp zip den çıkartarak mı yapıcaz? bir de ekelnti yüklemek stediğimde opkg update uyarısı veriyor.bu konuda bilgin var mı? yardımcı olursan sevinirim ;)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tsk usta.
    Elina saglik...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri