Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Türksat Uydusuna Azerspace Uydusu Ekleme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bakican Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dediğiniz gibi yaparsam sinyal kalitesi net olur değilmi yayınlar kesik kesik olmaz umarım bazı arkadaslar idman tv şifreye girdiğinde yayının kesik kesik geldiğini soylemiştide!!
    Azerspace'de İdman Tv nin bulunduğu TP nin sinyal kalitesi yüksek. Hiçbir problem olmaz.

Alıntı bakican Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    turksat lnb sinin yanına basarılı bir şekilde azeri lnb sini ekledim fakat televizyonum kendinden uydu alıcılı ve tv deki uydu ayarlarında azeri uydusunu eklememe rağmen oradada sinyal gözükmüyor sizce ne yapmam lağzım yardımcı olabilecek varmı (tv seg marka)
    Diesecq ayarlarınızda problem var muhtemelen. Çatıda Diesecq kullanıyorsanız, hangi Diesecq den çıkış verdiyseniz tv de Azerspace'i ayarlarken o Diesecq i ayarlamanız gerekiyor. Ayrıca ayarlasanız bile maç esnasında biss k e y le kanal şifreleniyor. Tv nizde biss k e y girişi var mı? Bildiğim kadarıyla dahili uydu alıcıları olan tvler içerisinde bu özellik sadece Vestel tvlerde var.

Tapatalk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

T-24 hocam seg tv de biss *** girişi var o sorun değil yalnız uydu ayarlarında uydu eklemede
    Diesecq ayarları ile ilgili birşey yok tek sorun o bunu nasıl cozebilirim her yere baktım Diesecq ile igligi bir ayar bulamadım!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

T-24 hocam seg tv de biss *** girişi var o sorun değil yalnız uydu ayarlarında uydu eklemede
    Diesecq ayarları ile ilgili birşey yok tek sorun o bunu nasıl cozebilirim her yere baktım Diesecq ile igligi bir ayar bulamadım!
    Kurulumu tekrardan yapman ilk kurulumda cikiyor dayzeg ayarlari

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kurulumu tekrardan yapman ilk kurulumda cikiyor dayzeg ayarlari
    kurulum derken tv nin fabrika ayarlarınamı donmem gerekiyor!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kurulum derken tv nin fabrika ayarlarınamı donmem gerekiyor!
    Ilk kurulum yazmiyormu ona dondrcen tum kanallar silinecek vs yazacak listeyi yedekle her ihtimale karsi

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dediğiniz gibi deneyeyim umarım işe yarar ilginize teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sayin üstad
    Berlinden bu yayini almak mümkünmü.Sayet aliniyorsa,ayni vaziyetden bizlerde faydalanabiliyoruzmu.Montaj dahil.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şu anda idman tv ve az tv uyduda çıkıyor mu.çıkıyorsa frekansları kaç yazarsanız sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rahim1960 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    şu anda idman tv ve az tv uyduda çıkıyor mu.çıkıyorsa frekansları kaç yazarsanız sevinirim.

[IMG] Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. [/IMG]
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Uydu ekleme yapıp ve buradan gelecek olan kurulum ekranında diesecq ayarlarını yapabilir, veya kullanmadığınız bir uydu varsa tvde, onun ayarlarını kurcalayın, orda diesecq kısmını bulmaya çalışın.

Tapatalk

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri