Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
32 sonuçtan 31 ile 32 arası

Konu: Türksat Uydusuna Azerspace Uydusu Ekleme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı T-24 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Çanağın arkasına geçerseniz Türksat LNB'sinin solunda kalacak şekilde, arada 2-3 cm boşluk ve hafif yukarda kalacak şekilde monte edeceksiniz. İnce yani slim/kalem LNB kullanmanızı öneririm.

Tapatalk
    t-24 hocam yardımların için cok sağol kendi uğrasmla azeri uydusunu ekledim ve rahatca izliyorum artık ama lnb yi sola değil sağa takınca sinyaller geldi siz neden sola takın dediniz onu anlayamadım ama yinede sağolasın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bakican Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    t-24 hocam yardımların için cok sağol kendi uğrasmla azeri uydusunu ekledim ve rahatca izliyorum artık ama lnb yi sola değil sağa takınca sinyaller geldi siz neden sola takın dediniz onu anlayamadım ama yinede sağolasın
    Rica ederim. Ben birşey yapmadım, siz kendiniz yaptınız. 😊

Çanağın arka tarafı, ön tarafı olayını karıştırmışım. Doğrusu; çanağın arkasından bakınca Türksat LNB sininin sağ, ön tarafından bakınca sol tarafında olacak şekilde olmalı şeklinde düzeltelim. 😊

Tapatalk

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri