Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Türksat Uydusuna Azerspace Uydusu Ekleme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Türksat Uydusuna Azerspace Uydusu Ekleme

11175 H 6400 ve 11168 H 20400

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sinyalleri çok kuvvetli türksatın ( çanağın arkasından bakınca) çok az solunda 60 lık çanakla İstanbul Sarıyer den 100/98 sinyal alıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben 50cm ile turksatın sol tarafına lnb yi yapıştırdım aldı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu uyduda şebeke arama yapılıyor mu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

TURKSATI OLUP aynı zamanda ben idman tv den avrupa maçlarını izlemek ıstıyorum dıyenler lnb lerının yanına bır lnb daha telle sarsalar bıle ızleyebılıyorlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

intelsat frekans sinyalı alınmıyor adana buradan sinyal alıyormu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar merhaba,

Bende müstaki olarak türksat ve digiturk eutelsat çanağı var. Türksatta 4'lü santral LNB's, takılı ve türksat ve digiturk evde kurduğum santral birleşiyor ve odaları tek hat üzerinden iletiyorum tüm yayınları.
    Dün uyducu bir abiyle azerspace için görüştüğümde, lnb'yi takarız ama boş hat olmadığı için santrale iletemeyiz. Ancak, türksat 4 hattan birini iptal edip dandik kanalların olduğu o şekilde, santrale yayını aktrabiliriz dedi. Bundada izlenen kanallardan biri de gidebilir o arada dedi.
    Yada ayrı bir çözüm olarak, azerspace uyduyu takarız ordan tek hat çekeriz istediğin odaya dedi.
    Ben azerspace uydusununda türksat hatları üzerinden santrale gidip, ordan tüm yanınların birleşip tüm odalara gitmesini istiyorum. Türksat hattı daha santrale gitmeden azerspace ve türksat diseq ile birleştirip ordan, santrale o 4 hat üzerinden birlikte gitme olasılığı gibi bir olasılık var mıdır?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Santral girişi kaç giriş mesela 9/8 yada 10/8 diye yazar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Sarpus Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar merhaba,

Bende müstaki olarak türksat ve digiturk eutelsat çanağı var. Türksatta 4'lü santral LNB's, takılı ve türksat ve digiturk evde kurduğum santral birleşiyor ve odaları tek hat üzerinden iletiyorum tüm yayınları.
    Dün uyducu bir abiyle azerspace için görüştüğümde, lnb'yi takarız ama boş hat olmadığı için santrale iletemeyiz. Ancak, türksat 4 hattan birini iptal edip dandik kanalların olduğu o şekilde, santrale yayını aktrabiliriz dedi. Bundada izlenen kanallardan biri de gidebilir o arada dedi.
    Yada ayrı bir çözüm olarak, azerspace uyduyu takarız ordan tek hat çekeriz istediğin odaya dedi.
    Ben azerspace uydusununda türksat hatları üzerinden santrale gidip, ordan tüm yanınların birleşip tüm odalara gitmesini istiyorum. Türksat hattı daha santrale gitmeden azerspace ve türksat diseq ile birleştirip ordan, santrale o 4 hat üzerinden birlikte gitme olasılığı gibi bir olasılık var mıdır?
    Santralin değişmesi lazm bana göre 3 uydu veya 4 uydu alacak sekilde yeniden santral alırsanız sizin acınızdan daha iyi olacaktır

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri