Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Next Minix HD IPTV için gerekenler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rselturk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba Osman Bey! 50" Tv sahibisin,150-200 Tl arasında uydu alıcısı arıyorsun.Bu neye benzer biliyor musun? Bir yarış atına eyersiz binmeye çalışıyorsun.Bu durum hem At'a hem de sürücüsüne zarar verir.Görüntü kalitesi tüm kullanıcıların beğenisini kazanmış Atlanta-Vu + ve GigaBlue gibi markalar varken,üstelik bunları taksitli olarak edinmek mümkünken, bu tavrını doğrusu anlayamadım.Kararın için yine de hayırlı olsun diyorum!..
    abi sağol çuvaldız için. sebep; mini olsun diyorum. tv nin arkasına biyere koyacağım. tv duvara monteli. tv nin altında sehpa olmayacak. (ufaklık üzerine çıkıyor. ondan. eee küçüklerinede çok para vermeyeyim dedim. yoksa volkan bana atlanta marka bir model söylemişti. ama tv nin arkasına sığmazki o?

Alıntı bayram tv Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    senin televizyona next machina 3d cihazı yakışır..
    ustacım senin söylediğinde büyük kasalı. tv duvara monteli. arkasına sığacak gözükmeyecek bişey istiyordum. minilerin hd kalitesi yüksek (fiyatı geçtim çuvaldız yiyorum) tavsiye edebileceğin bir marka varmı. yani tv ye yakından baksak bile süper bir görüntüsü olsun.
    selametle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstad şimdi görüntü kalitesi konusunda hd yayında izledigin kanalın hd bitrate degerleri düşük ise çok iyi olmaz sonra televizyonun hd yayınları kaliteli alması içinde iyi ayarlanmış mı ve tabiikide uydu alıcısının da kaliteside önemli ve hdmı kablosu altın uçlu olanlarda al derim görüntü kalitesi kaybını önler..

bu cihaz güzele benziyor incele fiyatıda çok pahalı degil.. yinede ben olsam next machina 3d alırdım..saygılarımla..

Next Minix HD (Full HD 1080 P ) Uydu Alıcısı fiyatı 200 tl..
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu bayram tv tarafından (18-04-2014 Saat 19:58 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Next Minix (Combo) uydu alıcım IPTV'si için uyumlu ve halihazırda aktif/çalışan url listelerine ihtiyaç var. Lütfen yardım..

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri