Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Next Minix HD IPTV için gerekenler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next Minix HD IPTV için gerekenler...

Arkadaşlar next minix hd uydu alıcısında IPTV izlemek için wifi adaptöre ihtiyacım var mıdır ? Yoksa kablo yoluyla olur mu ? Cevaplarınızı bekliyorum.

2. 10-07-2013, 20:17

Sebep
    Mesaj düzeltmesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

adaptör dediğiniz le ip tv iile alaksı nedir anlamadım ben dsl kutusundan gelen koplayu takıp izliyorum ip tv leri kesintisiz
    Konu Editor tarafından (11-07-2013 Saat 03:37 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı taraftar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    adaptör dediğiniz le ip tv iile alaksı nedir anlamadım ben dsl kutusundan gelen koplayu takıp izliyorum ip tv leri kesintisiz
    HD cool da ethernet girişi yok ustad

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Uydu Kurdu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar next minix hd uydu alıcısında IPTV izlemek için wifi adaptöre ihtiyacım var mıdır ? Yoksa kablo yoluyla olur mu ? Cevaplarınızı bekliyorum.
    Hocam cihazında LAN girişi var ise modemden ethernet kablosu cekip izleyebilirsin ben diğer mesajımda kendimdeki cihaza göre sana yazmıştım resimdede verdim

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. iptv açma ile ilgili konuya bakabilirsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon1 Old

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam cihazında LAN girişi var ise modemden ethernet kablosu cekip izleyebilirsin ben diğer mesajımda kendimdeki cihaza göre sana yazmıştım resimdede verdim

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. iptv açma ile ilgili konuya bakabilirsin

Çok sağolun hocam Tivibu iptal edilirse Next Minix HD almayı düşünüyorum. IPTV çok gerekli.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sırf IP TV için Minix HD alınmaz fakat son yazılımlarla IP TV kalitesi gayet stabil ve görüntü güzel.
    Ayrıca cihazın kablo ya da Wi-Fi adaptör aracılığıyla Internet alması önemli bunun sadece kablo ya da sadece Wi-Fi gibi bir seçeneği yok.Her ikisi de cihaza Internet datası sağlıyor.Elinizde ve cihazınızda hangisi varsa onu kullanın.Ancak en stabili Ethernet kablosudur.Wi-Fi 2. planda kullanın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam arkadaslar bu cihazi birn arkadas getirmis üzerinde lig tv kanallari vardi yazilimi günceleyince kanallar silinmis tekrar ip kanal listesini malum kanlar dahil nasil yüklerim? usb üzeri yükleniyormus malum kanallarin icinde ildugu bir liste varmi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba arkadaşlar Next Minix COOL FULL HD almayı düşünüyorum. hd görüntüleri nasıl? tavsiye edermisiniz? yada tavsiye edebileceğiniz 150-200 arası fiyatta görüntü kalitesi bakımından daha iyi bir cihaz varmı? (tv ekranı 51 inç. elimdeki uydu alıcısı digitürkün hd cihazı güya ama yakından görüntü hiçte hd değil. bozuk gibi ) selametle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba Osman Bey! 50" Tv sahibisin,150-200 Tl arasında uydu alıcısı arıyorsun.Bu neye benzer biliyor musun? Bir yarış atına eyersiz binmeye çalışıyorsun.Bu durum hem At'a hem de sürücüsüne zarar verir.Görüntü kalitesi tüm kullanıcıların beğenisini kazanmış Atlanta-Vu + ve GigaBlue gibi markalar varken,üstelik bunları taksitli olarak edinmek mümkünken, bu tavrını doğrusu anlayamadım.Kararın için yine de hayırlı olsun diyorum!..
    Konu rselturk tarafından (17-04-2014 Saat 22:57 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmann Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba arkadaşlar Next Minix COOL FULL HD almayı düşünüyorum. hd görüntüleri nasıl? tavsiye edermisiniz? yada tavsiye edebileceğiniz 150-200 arası fiyatta görüntü kalitesi bakımından daha iyi bir cihaz varmı? (tv ekranı 51 inç. elimdeki uydu alıcısı digitürkün hd cihazı güya ama yakından görüntü hiçte hd değil. bozuk gibi ) selametle...
    senin televizyona next machina 3d cihazı yakışır..

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri