Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
63 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Next Minix HD IPTV Açma İşlemi Nasıl Yapılır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart tşk

tşk işe yarasa iyi olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pirdeniz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkdaslar next amigo aldım buna nasıl eklıyorum iptv yi yardımcı olurmusunuz
    merhaba yükleyebildinmi iptv kanallarını? bende amigo aldım. ama yükleyemedim... yani usb yi takılca ip tv ye giriyorum. manuel yada usb diye bir seçenek gelmiyor. beceremedim yani..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmann Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba yükleyebildinmi iptv kanallarını? bende amigo aldım. ama yükleyemedim... yani usb yi takılca ip tv ye giriyorum. manuel yada usb diye bir seçenek gelmiyor. beceremedim yani..
    Ethernet kablosu takılıımı osman hocam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmann Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    mrb amigo usb den iptv yükleme
    menü
    ses tuşu ile usb den günceleme ok cfg dosyası ok
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    burdaki dosyayı usb,ye atın usb yi amigo cihazına takın yazdığımı uygulayın bir iki saniyede cihaza yükleyecek
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

amigo ***** burdaki kanaları cfg dosyasına kopyala yapışıtır yöntemi ile izleyebilirsiniz
    IPTV: { +18video1 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video2 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video3 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video4 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video5 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video6 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video7 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video8 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video9 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video10 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video11 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video12 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video13 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video14 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video15 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video16 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video17 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video18 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video19 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video20 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video21 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video22 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video23 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video24 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { +18video25 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------amigo karışık

IPTV: { VH1 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { GOLTV } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { ANİMALPL } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { DİSCOVERY } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { NATGEO } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { SONY-SCI } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { SONY } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { DISNEYCH } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { SPORT1 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { FOXLİFE } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { FOX } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { TVPULS } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { POLSAT } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { MTVHİTS } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { MTVROCKS } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------

IPTV: { sksport1 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { sksport2 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { arenasport3 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { arenasport4 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinkplus } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { ptc1 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { nova } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinkcomedy } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinklive } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinkhorror } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinkmusic } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinkNroll } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pink2 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinkworld } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinkswap } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinkaction } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinkaction2 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinkfilm } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinkmovies2 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinkmovies3 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { rtl } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { hrt2 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { hrt3 } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { prva } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { pinkreality } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { klasiktv } { Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. -
    IPTV: { espn } { rtmp://46.246.124.22:1935/private/_definst_/espn? Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { espn2 } { rtmp://46.246.124.22:1935/private/_definst_/espn2? Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { espnus } { rtmp://46.246.124.22:1935/private/_definst_/espnus? Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { action } { rtmp://46.246.124.22:1935/private/_definst_/action? Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { premiere } { rtmp://46.246.124.22:1935/private/_definst_/premier? Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { boxNation } { rtmp://46.246.124.22:1935/private/_definst_/boxnation? Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    IPTV: { skyone } { rtmp://46.246.124.22:1935/private/_definst_/skyone? Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. }
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yukarıdaki kanaların ve birkaç kanal dosyası
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

mrb amigo usb den iptv yükleme
    menü
    ses tuşu ile usb den günceleme ok cfg dosyası ok
    burdaki dosyayı usb,ye atın usb yi amigo cihazına takın yazdığımı uygulayın bir iki saniyede cihaza yükleyecek
    altaki dosyada kanal sayısı oldukça çok içnde 18 adulut var ***** yüklemek istemeyen dosyadan silebilir
    Konu cafi tarafından (02-06-2014 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dosyayı kaldırdım nedeni dosya bulunamadı veya günceliğini yetirmiş güncel dosyalar verilecek
    Konu cafi tarafından (09-12-2014 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler emeğe saygı

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri