Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Samsung S4

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Samsung S4

merhaba
    samsung s4 alacagım arkadaşlar en uygun fiyatı notebookadresi.com da buldum sizce Notebookadresi.com güvenlimidir ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serseri23 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba
    samsung s4 alacagım arkadaşlar en uygun fiyatı notebookadresi.com da buldum sizce Notebookadresi.com güvenlimidir ?
    HER önune gelen yerden almamak lazım bazı firmalar paralel ihtilat ürünleri satıyor garanti kapsamına bile girmiyor mesela ben hepsi buradan vestel ürün almıştık vesteli aradık adamlar hangi internet sitesinden aldınız diyor mesela hepsiburada dan aldık dedim onlar bizim kurumsal sitemiz garantiniz var dedi.Başka siteden alsaydım garanti kapsamında degerlendirmiyorlar bunu göz ardı etmeyin bence .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benim daha önce alışverişim oldu hic sorun yaşamadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1.5 ay önce Vodafone yetkili bayisinde S4 1680 tl idi. Şimdi Fiyat nedir bilemem. Editör abimizin dediği gibi her önüne gelen siteden alışveriş yapılmaz. Facebook reklamlarındada S4 550 tl yazıyordu hemde %100 orjinal deniyordu ama maalesef bizim insanımız hemen kanıp alıyorlar ve sonu hüsran oluyor malesef.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri