Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/9 İlkİlk 123456789 SonSon
89 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Botech PIKO 300 HD için IKS yazılımı 04 Temmuz 2013 Tarihli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart botech

merhabalar.ben bu botech piko300hdmini uydualıcısını yeni aldım.yani yazılım atmak vesaire bilmem.kısacası-acemiyim bu ve diyer konularda.inşallah bana bu forumda yardımcı olursunuz.kolay gelsin herkeze.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart botech piko300 yazılım nasıl yüklenir

merhabalar.önceki mesaj.belirtiyim gibi bu alıcıyı yeni aldım.2013 07 04 ıks yazılımını yüklemek istedim ama beceremedim.adaptor- dark range max-150Mbps 5dBı.yazılım nasıl yüklenir diye bir videolu açiklamanız varsa sevinirim.teşekür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

botech piko300 yazılım nasıl yüklenir

merhabalr.bu forumda kimse botech piko300hd miniyi kullanan var mı acaba.yardım almak için ana sayfadaki botech destek formuma tıklayarak destek alma umudum var.dark rangemax 150mbps5dbı adaptor aldım bu amacım için yazılım yüklemem gerek.ama bir türlü beceremedim.yazılımı nasıl indiripte yükleyeceğime açiklamalı videonuz varsa sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart botech piko300 hd mini

merhabalar.arkadaşlar sizin yardımlarınızı bekliyorum.bu alıcı hiç kimsenin ilgisi yok mu.yoksa gereksiz ve zor bir cihaz mi almışım.peki bu cihazda irdeto2 şifrelemeşi mevcut mu acaba.yardımınızı bekliyorum.teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart botech piko300 yazılım nasıl yüklenir

merh.ıptv.izlemek için server gerekiyor mu.teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart botech piko 300 hd süper kullananlar bilir

bu cihaz süper 18 inç motorda süper

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhabalar arkadaşlar;
    Ben cihazı yeni aldım. Usb den film izlemek istiyorum fakat neredeyse bütün formatlarda hatalar veriyor. Mesela cihazın kutusu üzerinde .mkv desteklediği yazıyor ama açmaya çalıştığımda desteklenmeyen dosya diyor. Ayrıca .avi de görüntü göstermiyor. Belki durum düzelir diye bir kaç farklı yazılım denedim ama olmadı. Acaba önerisi olan var mı? Bu sorunu yaşayıp düzelten var mı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ayrıca dediğiniz gibi yaptım yazılımı yükledim wi-fi bağladım kanallara giriyorum bekliyorum açılmıyor. Neden olmadı acaba fikri olan var mı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler...

Sayfa 7/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri