Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: FREEBOX 207 HD CAS / BOTECH 207 HD Cccam Hesabı Girme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

url yazan yere bilgiyi girdikten sonra mavi tuşla kayıt yapacasın port şifre kullanıcı adıda aynı şekilde kaydedcilecek

ayrıca server ayarlarından cccamı seçmeyi unutma
    Konu kartal3734 tarafından (04-07-2014 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon1 Old

Alıntı kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    url yazan yere bilgiyi girdikten sonra mavi tuşla kayıt yapacasın port şifre kullanıcı adıda aynı şekilde kaydedcilecek
    yok kardeş mavi tuşa yani ok bastim yine ayni yildizlar gitmio degismio.yokmu çözümü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaş senin sorunun mıuhtemelen server ayarlarından cccam seçmemenden kaynaklanıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon1 Old

Alıntı kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaş senin sorunun mıuhtemelen server ayarlarından cccam seçmemenden kaynaklanıyor
    cccam seçilirken yapiyorum değişmiyor yildizlar.resminide çekip gosterebirim istersen.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

son yazılımı yükle bidee böyle dene olmazsa fabrika ayarlarına dön ama önce kanal listeni yedek al

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon1 Old

son yazılımı yükle bidee böyle dene olmazsa fabrika ayarlarına dön ama önce kanal listeni yedek al
    aynen bende sana kanal yedekleme nasil olacak diycektim forumda bu konuda da geçti bahsi çünkü.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon1 Old

dediklerinin hepsini yaptim sonuç değişmedi kardeş nasil cozcez bu sorunu.nolur yardim et.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5

ne olur yardimci olun manüel giremiyorum serveri.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn

kardeş ne olur yardım et server konusunda.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elınıze saglık

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri