Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
37 sonuçtan 31 ile 37 arası

Konu: FREEBOX 207 HD CAS / BOTECH 207 HD Cccam Hesabı Girme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende de 208 hd var,içinden gshare kart çıktı.Yükledim 2 hafta kadar hotbird üzerinden kanalları seyrediyordum fakat 1 haftadır yayın yok.Ne yapmamız gerekiyor?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı istosi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bende de 208 hd var,içinden gshare kart çıktı.Yükledim 2 hafta kadar hotbird üzerinden kanalları seyrediyordum fakat 1 haftadır yayın yok.Ne yapmamız gerekiyor?
    ayni sorun bende de vardi, diger basliga yazdim sorunun cevabina. Yeni versiyonu yuklet,ardindan hotbirddeki kanallarda ses olup olmadigi konusunda geri donus yapar misin bana

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet bazı kanallarda ses geliyor..ne yapmalıyız?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kanallarin neden sessiz oldugunu sordum tekrar aratin , kanalla alakali bir durumdur dedi botech yetkilisi. Sanmiyorum oyle olsun. Bir yerlerde eksik yapiyorlar mutlaka..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Botech 207 internet

Arkadaşlar ben daha önce internete baglaniyordum ancak şimdi hata veriyor. Lütfen yardım edin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı erosdick Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar ben daha önce internete baglaniyordum ancak şimdi hata veriyor. Lütfen yardım edin
    14 temmuz 2015 yazılımını yükle iki tane yazılım var sırayla ikisinide yükle sonra sanırım 25 aralık 2015 yazılımı var onuda yükle aralık yazılımı aşağıdaki sitede ürünler bölümünden indirebilrsin

eurosatbase.net

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New41 bi yardım

Alıntı ferman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    geldi kardeş ALLAH senden razı olsun şimdi bu şekilde usb.ye farklı cccam satırlarını atabiliyormuyuz elle girmek zor oluyorda ondan
    botech 207 var ama kabla cekmek istemiyorum anten kablosu ücretsiz ip tv yapma şansım var mı bi yardım size zahmet

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri