Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
49 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: AzerSpace 1 ile ilgili tüm konular (46° Doğu) Başka Konu Açmayın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet güzel olmuş iyi seyirler ama arkadaşın dediği gibi ileride bantla yapıştırdığın için sıcak ve soğukta etkilenme olabilir.

Plastik cırt kelepceler var tanesi 250 kuruş bunlardan denersen daha sağlıklı olur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hallederiz ve Baldemir Hocam cevaplarınız için teşekkür ederim. Birde 5 No.lu mesajda da sormuştum, Baldemir hocam 60'lık çanakla hangi şehirden seyrediyorsun mahsuru yoksa yazarmısın. Selamlar..
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Sanmaki Zalım olanlardan Bir Gün Hesap Sorulmaz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ercomert Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hallederiz ve Baldemir Hocam cevaplarınız için teşekkür ederim. Birde 5 No.lu mesajda da sormuştum, Baldemir hocam 60'lık çanakla hangi şehirden seyrediyorsun mahsuru yoksa yazarmısın. Selamlar..
    Çanakkaleden :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Baldemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Çanakkaleden :45:
    Cevabınız için teşekkür ederim. Selamlar..
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Sanmaki Zalım olanlardan Bir Gün Hesap Sorulmaz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar Next minix hd mavi receverim var. AZTV ve İDMAN tv şifreleri ile daha önce her iki kanalda da maç izlememe rağmen nextin kendi sitesinden (next forum) güncel softcam attım.İdman tv açıyor,AZTV açmıyor.Biss koduna baktım doğru.Sizce sebep ne olabilir ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

lglm640s tv var azerspace uydusu gözükmüyor. eklemek istiyorum fakat lnb gücü frekans vs bilgilerini bilmediğim için ekleyemiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elınıze sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

botech 7200 de bu uydu yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Olmaması bir sorun teşkil etmiyor. Eğer anten Azerspace uydusuna ayarlı ise Türksat uydusuna TP ekleyerek de yayınları izleyebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

azersattaki şifreli spor kanalları silk tv satenta sport serverla izlenebiliyormu? şifreleme sistemi nasıl??

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanıcı var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri