Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
49 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: AzerSpace 1 ile ilgili tüm konular (46° Doðu) Baþka Konu Açmayýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý seremir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    güzel paylaþým emeðine saðlýk.....
    cok guzel býr kanal

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Selam arkadaþlar forumda yeniyim bir sorunum var yardýmcý olabilirseniz sevinirim gecen yýl çift LNB ile ÝDMAN TV ve AZ TV den maçlarý izliyordum. Bu sene uydu deðiþmiþ yeni tp leri girdim bazý kanallar çýktý ama gerekli olan AZ TV ile ÝDMAN TV çýkmýyor 11175 H 27500 tp sini girdiðimde 4 tane kanal çýkýyor bunlar ÝNTER AZ,Azad Azerbaycan TV,Xazar TV,Ýctimai TV ama AZ TV ve ÝDMAN TV yok sinyal seviyem %80 bir fikri olan varmý.Teþekkürler þimdiden.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mksvemks Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Selam arkadaþlar forumda yeniyim bir sorunum var yardýmcý olabilirseniz sevinirim gecen yýl çift LNB ile ÝDMAN TV ve AZ TV den maçlarý izliyordum. Bu sene uydu deðiþmiþ yeni tp leri girdim bazý kanallar çýktý ama gerekli olan AZ TV ile ÝDMAN TV çýkmýyor 11175 H 27500 tp sini girdiðimde 4 tane kanal çýkýyor bunlar ÝNTER AZ,Azad Azerbaycan TV,Xazar TV,Ýctimai TV ama AZ TV ve ÝDMAN TV yok sinyal seviyem %80 bir fikri olan varmý.Teþekkürler þimdiden.
    Frekans dogru þifreli þifresiz tarat muhtemelen siz þifresiz FTA taratmýþsýnýz.. Azerspace uydusunu þifreli þifresiz þebeke açýk þekilde taratýn uydudaki kanallarý taratýnca tüm kanallar gelir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar sorunumu hallettim.
    Belki bir arkadaþýn baþýna gelirse yardýmým dokunsun þöyle yaptým,
    receiver a eklediðim Azspace uyduyu sildim, bütün azspace uydusundaki tp leri türksat uydusuna girdim ,arama yaptým idman tv ve az tv listeye eklendi.
    Ýlginize çok teþekkür ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

azerspace siyal seviyesi yüzde 80 kalite 10 ne yapacam ayarlýyacam uydu next fta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende kalite %85 sanýrým uyduyu bulamadýnýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

türksat lnb sinin yanýna lnb koyarak mý? ayar yapýyorsunuz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

gaziantepten çekermi bu azerspace uydusu
    çanak çapý 90 yetermi tþk...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hiiilllk dkroe dogrold

Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri