Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: GM 9400 CI seyredilebilen şifreli kanallar hangileri?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

GM 9400 CI seyredilebilen şifreli kanallar hangileri?

gm 9400 cı modellerde tps lerin dışında başka kanal *** wiew gibi yada free x yada esp sport türk kanallar açılıyormu açılıyorsa nasıl? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Keylerini girersen açılır ama güncel keylerini forumdan takip et

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

free x leri açamazsın arkadaşım. bilgine!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım TPS paketi - SGR paketi - Slovenia ve bissler izlenebiliyor. freex, mct ve *** wievler keyleri aktif olduğu zaman yazılıma editlenir. Konuyu güncel uydulardanda takip edebilirsin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı volkan1065 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım TPS paketi - SGR paketi - Slovenia ve bissler izlenebiliyor. freex, mct ve *** wievler keyleri aktif olduğu zaman yazılıma editlenir. Konuyu güncel uydulardanda takip edebilirsin.
    *** view hariç diğerlerini izlemek bu cihazlarda malesef mümkün değil. güncel keyleri olsa bile identleri veya menüsü olmadığı için mct redlight ve diğer cw şifreleme sistemini kullanan kanallar izlenememektedir.
    lütfen doğru bilgi verelim :00000002:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım ben freex ve mct ler için elle giriliyor yada şu an için emuda bölümleri var demedim bu seride editlenirse seyredilebileceğini anlatmak istedim. ayrıca TVM arkadaş bu konu üzerinde çalışıyor yakın zamanda cw bölümünde bir değişiklik olabilir ama kesin değil.Ayrıca burda yanlış bilgi yok editlenirse seyredilir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım bende sana freex ve mct ler için elle giriliyor yada şu an için emuda bölümleri var dedin de demedim. demek istediğim şuan bunların editlenmesi söz konusu değil demek istiyorum. dediğin gibi cw menüsünde değişiklikler olmalı. insallah yakın zamanda çözümü bulunur. saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üzerinde çalışmalar var inşalah bu seri de de herkesin yüzü gülecek.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ok

evet arkadaşım dediğim gibi üzerinde çalışılıyordu ve oldu Freex ve mct ler yazılıma editlendi ben yükledim ve sonuç olumlu. 07.11.2006 tarihli yazılımlar zalim usta tarafından verilmiştir foruma konulacaktır.
    yüklemek istersen 9400 CI ve 9400 VCI yazılımlarını şimdilik burdan veriyorum en kısa zamanda yazılımlar foruma alkonulacaktır.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu ®adakoglu tarafından (08-11-2006 Saat 18:27 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler elinize sağlık

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri