Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: rs232 usb çevirici

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon9 rs232 usb çevirici

Merhaba arkadaşlar,
    bir firmanın led tabelasını kullanacağım.ancak rs232 yi usb çevirici'nin driverini kurmada sorun yaşıyorum.Var olan driver cdsinde .exe ya da yükleme paketi yok..sadece sistem dosyaları var. nette araştırınca da bulamadım.

bahsettiğim rs232 çevirici bu
    driverini bulma konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Konu ufuk tarafından (01-08-2013 Saat 20:26 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ceviriciyi pc ye takın pc yenı donanım bulundu der surucu yuklemesi yaparken sürücü dosyalarını sec kısmından drver cd sini gösrterın kuracaktır.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

windows 7 kendı kuruyordu bende cd kaybetmıstım format attım pc ye drıver bulamadm pc ye taktıgımda wındows update kendı yukledı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aynı sorun bende vardı win 8 kullanıyorum kendi yüklemedi. İnternet ten çok aradım olmadı. Kendi cd sinde var ordan hallettim. Kablo s-link slx 925

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teamwiewer kur ben halledivereyim uzaktan senin işi Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. mailim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yanıtlarınız için teşekkürler.sorunu hallettim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selam ustalar.Herkezin kadır gecesini kutlar,bu aparatı nereden tedarik edebilirim yazarsanız makbule geçer.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı idiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selam ustalar.Herkezin kadır gecesini kutlar,bu aparatı nereden tedarik edebilirim yazarsanız makbule geçer.
    marka önemli değilse herhangi bir bilgisayarcı yada elektronık pc mağazalarındada bulabılırsın.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri