Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Next Son güncellemeden sonra emu aktif etme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next Son güncellemeden sonra emu aktif etme

arkadaşlar merhaba.06,07,2013 güncellemesinden sonra next minix hd cihazımda emu aktif edemiyorum.güncellemeden önce defalarca yaptım.tv sistemi 0000,altta kırmızı tuş aktif oluyor ve emu açık.ama dediğim gibi güncellemeden sonra aynı şeyleri yapıyorum ama olmuyor.bilgisi olan var ise lütfen yardımcı olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Peki çözen kanallar çözmüyormu mesela sinema aşk aksiyon vs gibi emu pasif durumdamı?
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

3. 03-08-2013, 04:32

4. 03-08-2013, 04:32

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart next

çok güzel next next star

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Peki çözen kanallar çözmüyormu mesela sinema aşk aksiyon vs gibi emu pasif durumdamı?
    emu açık değil diye düşünüyorum.mesela ntv spor bazen şifreye giriyor.diğer odada sunny marka uydu alıcısı var.onda gösteren ntv spor next te göstermiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kenturk1750 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    emu açık değil diye düşünüyorum.mesela ntv spor bazen şifreye giriyor.diğer odada sunny marka uydu alıcısı var.onda gösteren ntv spor next te göstermiyor
    Son yazılımlar beraber guncel k.eyler hazır yuklu geliyor emu sistemini oto açık oluyor siz en son yazılımı tekrar menulerden girip uydudan guncelleme o***lerek yukleyin yazılım yuklmesi 10-15 dk buluyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri