Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Turk Telekom Bayramda Ankesörlü Telefonlar Ücretsiz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arrow 130 Turk Telekom Bayramda Ankesörlü Telefonlar Ücretsiz

Türk Telekom'un düzenlediği Ramazan Bayramı Kampanyası ile kullanıcılar bulundukları şehirdeki ankesörlü telefonları, telefon kartı veya kredi kartı ile kullanarak ücretsiz olarak kullanacak.

Türk Telekom’un bayram kampanyasıyla tüm Türkiye, yurdun dört bir yanındaki ankesörlü telefonlardan şehir içi ve şehir dışı ev ve iş telefonları ile konuşmalarını ücretsiz yapacak. 8-9-10 Ağustos 2013 tarihlerinde, herkes istediği şekilde konuşacak.
    Ramazan Bayramı Kampanyası ile kullanıcılar bulundukları şehirdeki ankesörlü telefonları, telefon kartı veya kredi kartı ile kullanarak, sevdikleriyle diledikleri kadar konuşabilecek.
    Türk Telekom’un bayram kampanyası 8 Ağustos günü saat 00:00’da başlayacak, 10 Ağustos günü saat 24:00’de sona erecek.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ty paylaşım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

inşallah ücretsiz iken telefon sapıkları insanları rasgele numara çevirip rahatsız etmezler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bugun bi baktım benim fatura 19 tlden 23 tl çıkarmışlar telekom bedava yapsada işi biliyo kazıga devam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

butun ankesolu telefonları toplamıslar gecen hafta uluslar arası telefon gorusmesı yapacaktım merkez postaneye gırdımdıgımde ankesorlu telefonlardan yerınde yeller esıyoooooooooo ankesorlu lelefonlar kaldımı kı pıyasada bunlar neyın rellamını yapıyorlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri