Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: REDLINE IP TV KANAL LİSTESİ

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart REDLINE IP TV KANAL LİSTESİ

Merhaba arkadaşlar. Redline ts300 hd markalı makinemi üst sürümüne güncelledim fakat IP tv deki bütün kanallar silinmiş. Bunları nasıl geri ekleyebilirim.Geri getiremesem bile yeni kanalları televizyonuma nasıl eklerim ? Bana bunu açıklayabilirseniz gerçekten minnettar olurum.

Bir sorum daha olacak . Önceden Eutelsat ve Hotbird de şifreli kanalları da açıyordu uydum ama güncellemeden sonra açmıyor hiçbirisini bunun hakkında da bır fıkrınız varsa soylerseniz çok iyi olur.

Şimdiden çok teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yardım edebilecek yok mu beyler ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Redline firması ile direk baglantıyı kurun sorununuza ancak onlar çözer
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgisayardan yeni bir not defteri aç oraya kanal bilgilerini yapıştır ve kaydet sonra usb ye yükle oradan ts300hd ye usbyi baĞLA sonra usbden yüklemeyi seç o kadar ben öyle yapıyorum kanallar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tsk ler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ayavyol Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bilgisayardan yeni bir not defteri aç oraya kanal bilgilerini yapıştır ve kaydet sonra usb ye yükle oradan ts300hd ye usbyi baĞLA sonra usbden yüklemeyi seç o kadar ben öyle yapıyorum kanallar
    Kardeşim öncelikle yardım etmeye çalıştığın için çok teşekkürler ama ne yazıkki çok net anlamadım. Biraz daha detaylı veya bir örnek verebilirsen çok minnettar kalırım . Şimdiden teşekkürler kardeşim.
    Ayrıca benim uyduda sadece manuel ekleme yazıyor usb ekleme falan yzmıyor .
    Konu kubi05 tarafından (26-08-2013 Saat 20:47 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kandemir61 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tsk ler
    Dostum sen çözdün mü olayı ? Çözdüysen bana da bir yardım edebilirsen çok iyi olur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir sorum vardir.
    Ben bilgisaraydan nasil iptv linkleri ts1000 yukleyebilirim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın ustalar yeni bir redline ts7500 aldım bir yıllık iptv bedeva VAR 410 kanal hanı nerde bu kanalar saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

redline cihazın ip gitmiş ise eski yazılımını yüklemenız lazım..

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri