Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Windows 7'lilere müjde!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yükleyen arkadaşların hepsi iii diyorlar, bende yüklemek istedim ama bana bir uyarı geldi. internet explorer 11'i yüklemek için windows 7 sp1 veya server 2008 r2 sp1 gerekli diye uyarı çıktı, bu paketide indirip yüklemek istedim bir baktım 1.9 gb en kısa boyutlusu 200mb arkadaşlar bu dosyanın setup dosyası yokmu ya indirip hemen yükleyebileceyim.
    w7 kullanıyorum ve gülcellemelere girdigimde, sp 1 cıkıyor yükle dedigimde bekliyor bekliyor sonra ilk yaptıgım yorumdaki hatayı alıyorum ne yapmam lazim saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende yükleyemedim arkadaşlar ne yapalım kimin kimsenin bilgisi yokmu?
    Alıntı taraftar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar ben Internet Explorer 11 yükle dedigimde sp 1 yüklü olması gerektigini sölüyor fakat ne yaptıysam yükleyemeiyorum sp1 i!!! sürekli bu hatayı veriyor.hata kode :80073701
    Alıntı taraftar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    w7 kullanıyorum ve gülcellemelere girdigimde, sp 1 cıkıyor yükle dedigimde bekliyor bekliyor sonra ilk yaptıgım yorumdaki hatayı alıyorum ne yapmam lazim saygılar
    burdaki adımları takip ederek tekrar deneyin
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben henüz yüklemeyi başarmadım olmadı olmuyor, bende hata kodu yok. sadece bu yazı çıkıyor ve sorun halen devam etmektedir.internet explorer 11'i yüklemek için windows 7 sp1 veya server 2008 r2 sp1 gerekli .
    Güncelleştirme için sisteminiz uygun değil dedi bana. bende yüklemekten hem vaz geçtim, hemde pes ettim. olduğu gibi bırakacam sağlık olsun.
    Konu aliharbiye tarafından (13-08-2013 Saat 17:24 ) değiştirilmiştir.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Paylaşım için teşekkürler..
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Sanmaki Zalım olanlardan Bir Gün Hesap Sorulmaz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben henüz yüklemeyi başarmadım olmadı olmuyor, bende hata kodu yok. sadece bu yazı çıkıyor ve sorun halen devam etmektedir.internet explorer 11'i yüklemek için windows 7 sp1 veya server 2008 r2 sp1 gerekli .
    Güncelleştirme için sisteminiz uygun değil dedi bana. bende yüklemekten hem vaz geçtim, hemde pes ettim. olduğu gibi bırakacam sağlık olsun.
    bendede aynı hata verdi
    Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı özlem67 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bendede aynı hata verdi
    o zaman sende sp1 yüklü değildir sp1 indirip yüklemen gerekli o zaman kurabilirsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    o zaman sende sp1 yüklü değildir sp1 indirip yüklemen gerekli o zaman kurabilirsin
    usta 32 bit kullanıyorum hangisini yüklemem konusunda yardımcı olurmusun
    Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı özlem67 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usta 32 bit kullanıyorum hangisini yüklemem konusunda yardımcı olurmusun
    linkte yazanları okuyarak yapabilirsin
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

link açılmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cb1e8d090e3c23 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    link açılmadı

İyi olmuş açılmadığına çok sevindim. Süresiz atıldınız.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri