Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
37 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Windows 7'lilere müjde!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Windows 7'lilere müjde!

Windows 7 için Internet Explorer 11 hazır!
    Windows 8.1'de olan bu çok önemli Microsoft yazılımı, artık Windows 7 için de var! İndirin!

Internet Explorer 11, Microsoft'un Windows 8.1 ile beraber hayatımıza girmeyi bekleyen web tarayıcısı. Ancak onu sadece Windows 8 sahipleri değil, Windows 7'liler de kullanabilecek. Microsoft ise birkaç saat önce Windows 7'ye özel IE11'in "geliştirici önizleme" sürümünü kullanıma açtı.

Microsoft'un blog'unda ayrıntılarıyla anlattığı Internet Explorer 11'in Windows 7'ye özel geliştirici önizleme sürümü, Windows 8.1'deki sürümün sunduğu hız geliştirmeleriyle geliyor, yani sayfaları daha hızlı açıyor. Aynı biçimde Windows 8.1'in IE11'indeki güvenlik geliştirmeleri ve diğer optimizasyonlar da bu sürümde var. Bununla birlikte Windows 7'de IE11'in Metro haline erişmeniz tabi ki mümkün olmuyor.

IE11, Microsoft'a göre IE10'a göre yüzde 4 daha hızlı çalışıyor ve "en yakın rakip web tarayıcısından", yani Chrome 28'den yüzde 30 daha hızlı.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benim Windows7'de IE10 bile çalışmıyor. İşletim sistemim 64 bit ama kurulumda bilgisayarınız uygun değil diyor. Şu Microsoft'un işleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı İNTİKAM64 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Benim Windows7'de IE10 bile çalışmıyor. İşletim sistemim 64 bit ama kurulumda bilgisayarınız uygun değil diyor. Şu Microsoft'un işleri
    yanlış sürüm kuruyorsundur
    işletim sistemin 64 bit ise 64 bit kuracaksın 32 bit ise 32 bit kuracaksın..ben şu an ei11 kullanmaya başladım gayet hızlı gibi geldi bana

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende yükledim gayet hızlı ..

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben ie 9. 8 gibi benimsemiyorum herhangi bir dosya indirirken download ikon pencersi kayboluyor. downland'ın nereye kadar geldiyini görmen için manuel tıklamadan direk gelmediyi için sevmiyorum.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yanlış sürüm kuruyorsundur
    işletim sistemin 64 bit ise 64 bit kuracaksın 32 bit ise 32 bit kuracaksın..ben şu an ei11 kullanmaya başladım gayet hızlı gibi geldi bana
    Yok sürüm dogru da Service Pack 1'i kurdum zannediyordum, kurmamışım. Az önce SP1'i kurdum, şimdi çalıştı. Versiyon 11 gayet başarılı ve hızlı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler bir deneyelim hemen.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kurduktan sonra gözle görülür şekilde sayfaların açılması hızlandı..tavsiye ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben win 8 de internet explorer 10 kullanıyorum gayet hızlı bu haliyle crome den hızlı 11 e geçsem daha mı hızlı olacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cesur55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben win 8 de internet explorer 10 kullanıyorum gayet hızlı bu haliyle crome den hızlı 11 e geçsem daha mı hızlı olacak.
    bence hızlı ama yinede karar senin

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri