Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: USB video sýralamasý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart USB video sýralamasý

Benim þöyle bir sorunum var, çok sevdiðim bir dizinin 52 bölümlük videosunu indirdim. Bunun için 4 adet 32 GB flaþh bellek aldým, videonun her bölümü yaklaþýk iki saat her belleðe 13 bölüm yükledim. Buraya kadar her þey güzel lakin bilgisayarda normal sýralamada görünen sýralama video oynatýcýya takýnca farklý oluyor, sýralama beni deli ediyor. Örneðin dizinix 1.2.3 bölümü listenin sonunda yani liste 4 bölümden baþlýyor baþka bir video oynatýcýya takýyorum. Onda da ayný deðiþen bir þey olmuyor isim deðiþikliðine gittim yine olmadý bunun düzeltmenin bir yolu var mý? Duyarlý davranan arkadaþlara þimdiden çok teþekkür ediyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

video basýna 1- 2- 3- seklinde isim koyun.Ve usb biçimlendirin o sekil koyun ustad oyle bir deneyin bakalým pc de sorun olmazda usb belleki bir öyle deneyin
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkür ederim deneyelim bakalým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ReOrganize! diye program var, mp3leri istedigim gibi siraliyabiliyorum. Videolar olurmu bilmiyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri