Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
73 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Türksat Çanaðýna Azerspace Uydusu Ekleme

Kullanýcý Bilgi Menüsü

konuyu bilen arkadaþlar bu iþlerde acemi olan bilmeyenler için biraz ayrýntýlý anlatabilir mi acaba. mesela o sarý þey ne normal lnb olmaz mý özel lnb mi o
    Konu hydrop tarafýndan (18-08-2013 Saat 20:42 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: ekleme yapma

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ince uçlu lnb bu özel aldým çünkü kalýn lnb zor oturuyordu ama normal olarak istediðiniz lnbyi baðlayabilirsiniz illa ince uçlu lnb þart deðil.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ya denedim buldumda turksat kaybetim o yuzden ayarlamayi heralde yapamadim

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

paylaþým için teþekkürler uydunun yörüngesi ve frekans bilgileri ile ilgili de biraz bilgi verseniz
    uydu 46 derece doðu yörüngesinde Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. frekans bilgileri bu adreste

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý roki Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ya denedim buldumda turksat kaybetim o yuzden ayarlamayi heralde yapamadim
    turksat çanaðýna dokunmayacaksýnýz zaten boþta lnb varsa direk ekleyin yanýna.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý 12eylul10 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    paylaþým için teþekkürler uydunun yörüngesi ve frekans bilgileri ile ilgili de biraz bilgi verseniz
    uydu 46 derece doðu yörüngesinde Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. frekans bilgileri bu adreste
    zaten uydu yeni olduðu için fazla kanal mevcut deðil,belirttiðiniz adreste AzerSpace uydusundaki frekans listesine ulaþmak mümkün.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kardeþ ben atlanta hd box cihazý kullanýyorum.Ancak azerspace uydusu seçemiyorum.Bu uyduyu eklemeyi rica etsem gösterebilir misin.Þimdiden teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cilginizmirli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kardeþ ben atlanta hd box cihazý kullanýyorum.Ancak azerspace uydusu seçemiyorum.Bu uyduyu eklemeyi rica etsem gösterebilir misin.Þimdiden teþekkürler.
    bu videoyu izleyerek yapabilirsin.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=dDIeRjqSGTM[/YOUTUBE]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

türksat tarih olacak pahalý fiyat yüzünden bizim kanal 32 bile azerspace geçecek yakýnda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý greenmile Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu videoyu izleyerek yapabilirsin.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=dDIeRjqSGTM[/YOUTUBE]
    Usta adam hdbox demiþ bu senin vermiþ oldugun smart box uydu alýcýsý ayarlarý

Sayfa 2/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri